Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik a srác, de iszonyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a srác, de iszonyat kövér, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác, a munkahelyemen biztonsági őr. Helyes arcú, szellemes, cuki, normális. Sokat szoktunk beszélgetni, nagyon megkedveltem. Egy baj van vele, egészségtelenül kövér. Nem az a mackós típus, hanem tényleg kimondottan kövér. Amit nagyon-nagyon sajnálok, mert egyébként biztosan kezdenék vele, de így nem, nem vonz a külseje. Rajta úgy látom, szívesen lenne velem. Vajon bunkóság lenne ezzel előhozakodni? Nem hiszem, hogy ő jól érezné így magát. Nem is tudom mit mondjak neki, ha elhívna randizni.. Figyi, nagyon bejössz, de a tested nem, fogyj le és a tiéd vagyok? Vagy inkább hagyjam az egészet és ne bántsam meg?
2018. dec. 7. 18:59
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

"Egy biztonsági őr jobban megtud védeni mert szakosodott."



:D



Pont ez jutott eszembe. Amikor követtek régebben a

DM-ben, meg istentudjahol, mert veszélyes elem voltam a magam határozatlan arckifejezésemmel, de a tényleg lopkodó nehéz elemeket inkább hanyagolták. Vagy amikor a szórakozóhelyen a bejáratnál belekötöttek a 160 centis barátnőmbe, aki nem iszik alkoholt, hogy ő nem mehet be, mert nem megfelelő a ruhája...

2018. dec. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Mikor én össze jöttem a barátommal rajtam is volt egy 15kg felesleg kb. És nekem ő adta meg azt a löketet amire szükségem volt. Persze ez még nem volt olyan kóros. De szerintem ha valaki szeret valakit az csodákra képes..
2018. dec. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Szerintem rajta egy olyan +40-45 kiló lehet
2018. dec. 7. 20:50
 24/30 anonim ***** válasza:

"örülnék ha fordított esetben valaki azt mondaná ha lefogyok megpróbálhatjuk a kapcsolatot"


Én ex kövér nőként (35 feletti BMI, ami súlyosan elhízott) soha nem fogytam volna le férfi miatt, mert nem akartam, hogy mástól függjön, ahogy kinézek. Nem zavart, ha valaki nem vonzódott hozzám, nem néztem ki jól, ez volt a természetes. De feltételeket se szabjunk már az elején. Akkor az egyik mínuszból kezdi a kapcsolatot, ő már a semmiért tett valamit, a másik meg csak várta, hogy nagy kegyesen odaadhassa magát a már tetsző testnek.

2018. dec. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
39%

# 20 Erről a nagyobbodó gyomorról linkeljél már nekem adatokat vagy akár priviben is jöhet mert ez nagyon "magyarázom a kövérségi bizonyítványomat" jellegű szövegnek tűnik.


Meggyőzhető vagyok. Ettől függetlenül a legtöbb elhízott ember a helytelen étkezési szokásai és mozgásszegény életmódja miatt jut oda, ahova. Szóval azért ne mentsük már fel az elhízott emberek javát, hogy jaj nem ő tehet róla. Segíteni kell őket a fogyásban, ez igaz, de senki sem tud előállítani energiát a semmiből. Az elhízás mögött, főleg ha ilyen durva, 40-50 kilos feleslegekről van szó, több évnyi túlzott kalóriabevitel áll.

2018. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Kérdező pls linkelj már valami összehasonlító képet, hogy ítélkezhessünk (gyk bíróság).


[link]

2018. dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

25: Azt mondtam, hogy a hízással _párhuzamosan_ nő a gyomor. És mivel megnő, ezért egyre nehezebb lefogyni.


Azt egy szóval se állítottam, hogy a gyomornagyobbodás _miatt_ van a hízás.


A gyomornagyobbodás a hízásnak a _mellékterméke_.


Itt a cikk az eljárásokról, amit kértél:


[link]


"Korábbi vizsgálatok biztonságosabbnak találták a gyomorgyűrűzést, mint a _gyomor bypass operációt, amikor műtéttel megkisebbítik a gyomor térfogatát_, és így korlátozzák az elfogyasztható étel mennyiségét."


Ennek ellenére nem akarom elítélni azt, aki elhízik, mert a dolog bármitől bekövetkezhet, amiről az ember nem is tud a másik életéből, rossz nevelés, lelki trauma, betegség, stb. Ezért is írtam korábban, hogy kéne tudni az okot.


"priviben is jöhet mert ez nagyon "magyarázom a kövérségi bizonyítványomat" jellegű szövegnek tűnik"


Már írtam, hogy egészségügyi dolgozó vagyok, látom, ezt direkt nem olvastad el, hiába írtam, ehelyett inkább szeretnéd azt hinni, hogy én vagyok elhízva. Csak engem nem érdekel, te mit hiszel amiatt, hogy direkt nem veszed figyelembe, amit leírok. Ki vagyok én tényleg, hogy meggyőzelek bármiről, még akár olyan dologról is, ami nekem a szakmám, neked meg nem. :D De most már befejezem a szakmázást, mert nem viszi előre a kérdést a továbbiakban.

2018. dec. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Bárki bármit is tanácsol, ezt ne tedd:


Ne mondd meg neki, hogy fogyjon le! Ne akard átalakítani! Tudod milyen rohadt kiábrándító és megalázó az, amikor úgy kezdi valaki az ismerkedést, hogy máris meg akar változtatni? "Jó leszel nekem, ha..."

NE!


Fordítva mit szólnál hozzá? Őszintén! Te is elhúznál a francba!


Ha nem jön be, valójában nem is tetszik és jobb, ha távol maradsz tőle! Érthető ha nem jön be, de ne alázd már meg szerencsétlent ezzel... nem fog rá motiválóan hatni, hidd el! Ellenben lehet, hogy a maradék önbizalmát is a porba tiprod.

2018. dec. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Rajtam kb 15 kiló felesleges volt, amit le adtam egy pasi miatt, mert nagyon akartam őt. De aztán hamar le is mondtam róla mer rajottem kapok így már sokkal jobbat is!
2018. dec. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy személyiségre bejön, arcra is tetszik, de ez a testalkat már sehogy se fér bele neked. Azért jegyezd meg, ha elhatározza, hogy lefogy, a saját egészsége miatt tegye, ne miattad.
2018. dec. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!