Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik a srác, de iszonyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a srác, de iszonyat kövér, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác, a munkahelyemen biztonsági őr. Helyes arcú, szellemes, cuki, normális. Sokat szoktunk beszélgetni, nagyon megkedveltem. Egy baj van vele, egészségtelenül kövér. Nem az a mackós típus, hanem tényleg kimondottan kövér. Amit nagyon-nagyon sajnálok, mert egyébként biztosan kezdenék vele, de így nem, nem vonz a külseje. Rajta úgy látom, szívesen lenne velem. Vajon bunkóság lenne ezzel előhozakodni? Nem hiszem, hogy ő jól érezné így magát. Nem is tudom mit mondjak neki, ha elhívna randizni.. Figyi, nagyon bejössz, de a tested nem, fogyj le és a tiéd vagyok? Vagy inkább hagyjam az egészet és ne bántsam meg?
2018. dec. 7. 18:59
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
95%

Ez azért nem így van, hogy miatta változik majd meg. És akkor addig nincs szex? Vagy addig csak olyan undorodós szex van? Le kell papírozni, hogy mennyi idő alatt mennyit kell lefogyni?


Mindig azt mondják, hogy a nők azt hiszik, majd miattuk változik meg a pasi, pedig nem. Ő sem fog.


Nekem meg olyan jellemgyenge ember sem kellene, aki magáért nem képes változni. (Én is magamért változtam.)

2018. dec. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez egy nagyon gyerekes kérdés.Vagy tetszik nekem valaki,vagy nem összességében.Eszembe se jutott soha hogy megváltoztassak valakin valamit.Nem droidképző vagyok.Szóval tetszik az arca.Ha lefogy 30 kilót,az arcán is látszani fog,szóval akkor mit is akarsz te tulajdonképpen ?
2018. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Láttam képet róla, amikor normális súlya volt, jól nézett ki, az arca csak kicsivel volt vékonyabb, azon nem látszik annyira. Azt akarom :D de igen amúgy, a jellemgyengesége & igénytelensége is zavar. Csak olyan kár érte...
2018. dec. 7. 19:20
 14/30 anonim ***** válasza:
95%

"Egy biztonsági őr jobban megtud védeni mert szakosodott."


:D

2018. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
96%

Akkor kérdezd meg, miért hízott el. Abból, hogy mennyire fog megsértődni, és mennyire fog utána fúrni a közös munkahelyeteken, egyben az is kiderül, hogy mennyire erős jellemben...


(Az emberek gyűlölnek minden, a súlyukra vonatkozó megjegyzést.)

2018. dec. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
81%

#10: Hasonló történt velem is pár évvel ezelőtt, jócskán azután, hogy a második exemmel szakítottam.

Elképesztően kövér volt a kiszemelt csaj, mégis megtetszett. Durván 130 kiló fölötti, pedig az arca iszonyat szép volt. Valójában nem is ezen paraméterei miatt kezdtem megundorodni tőle, hanem mert egy totál primitív, faragatlan, tuskó, feltűnési viszketegséget mint maszkot magára öltő, s közben önértékelési zavarokkal küszködő nőszemély volt. Próbáltam neki eleinte segíteni, viszont nyíltan közölte velem, hogy el kell őt fogadnom ilyennek, mert ő bizony nem fog változtatni magán és punktum. Oké, rendben, nem tartom vele a kapcsolatot, de a csaj azóta felszedett még 30-40 kilót. Elképesztően hízik és egyre durvábban, ráadásul senki nem marad meg mellette.

Köszi, ilyen barátnőre/élettársa/feleségre semmi szükségem.

2018. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
81%

Figyelj én túlsúlyos nőként beszélek most, én éppen rátértem végre a jó útra egy férfi miatt, mert azt akarom ,hogy észrevegyen. Viszont én értékelem az őszinteséget és én örülnék ha fordított esetben valaki azt mondaná ha lefogyok megpróbálhatjuk a kapcsolatot.

Ha akar téged ezzel megadod neki az esélyt, és itt ki is derül mennyire akar mert ha tényleg képes lefogyni miattad akkor tényleg nagyon akar.

Az őszinteség a legjobb szerintem, beszélj vele erről.

2018. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

200 kg körül meg (nem tudom, mennyi a kérdésben szereplő illető) a legtöbben gyomorműtéttel tudnak csak lefogyni. A gyomruk nagyobb, és ezért kivágnak belőle egy darabot, és akkor kevésbé lesznek éhesek, és így fogynak, ez volt a Tóth Verának is pl. Ekkor elég gyorsan fogynak, és utána megereszkedik a bőrük. Ekkor jön a műtét azért, hogy ebből kivágjanak.


Ha nem csinálják meg a gyomorműtétet, akkor évekig is eltarthat a folyamat. A lassabb fogyásnak viszont az az előnye, hogy a bőr alkalmazkodik a dologhoz, mert a lassú fogyásnál (úgy max 3 kg/hónap) a felesleges bőrt a test el tudja tűntetni. Ugye ennyi túlsúly nem két perc alatt rakódik fel az emberre, szóval nem is reális, hogy természetes úton eltűnjön sajnos.

2018. dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
37%

#18: Dehogy nagyobb a gyomruk, ezt honnan veszed? Azért műttetik magukat mert annyira rá vannak már pszichológiailag függve a zabálásra, hogy csak a fizikai képtelenség előidézésével tudnak leállni róla. Borzasztó életút.


#16: 10-es voltam. Igen, én is megkaptam az exemtől, hogy fogadjam el őt 120 kilos nőként. Pedig mondtam neki, hogy nem csak a farkam keménységéért kéne lefogynia, hanem vegye már észre, hogy 5 évvel fiatalabb nálam és nem tud futni, fájnak a térdei, a háta, minden baja volt. Szóval ha a testsúlyról volt szó, előjött belőle az akaratos kislány, aki csakazértsem fog a férfiért változni.


Arra megtanított, hogy tényleg csak olyannal szabad kezdeni, aki kívül-belül is bejön. Csak az egyik oldal nem elég. Hiába dögös egy nő, ha egy bunkó állat. Hiába kedves, ha 40 évesen cukros lesz mert zabál és piál.

2018. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
53%

Onnan veszem, hogy nagyobb a gyomruk, hogy eü-ben dolgozom. Ez fokozatosan alakul ki az elhízás során, mert csak egy nagyobb gyomor tud több táplálékot befogadni.


Kétfajta eljárás van:


A gyomor bypass műtét során a gyomorból távolítanak el egy darabot, így a páciens kevésbé éhes a kisebb gyomor miatt, lecsökken a kalóriabevitel, és elindul a drasztikus fogyás.


A gyomorműtét során egy gyűrűt helyeznek rá a gyomorra, ami azt eredményezi, hogy a páciens előbb érzi, hogy jóllakott, mint korábban. Ennek hátránya, hogy ha valaki megtartja a korábbi evési szokásait, akkor kitágulhat az évek során, és az illető visszahízhat, ha nem is a korábbi súlyára, de valamennyit igen. Ezért ennek kisebb a sikeraránya, mint a bypassnak.


A kövérséggel az orvostudomány külön foglalkozik, ez az obesitológia, mert ez sajnos egyáltalán nem úgy néz ki egy bizonyos súly fölött, hogy az illető elszánja magát, visszafogja a kalóriát, meg edzeget és lefogy... Ehhez nagyon nagy elszánás kell, és sokszor műtét. És az illető _saját_ elhatározása kell hozzá, mert nehéz dolog végigcsinálni bármilyen fogyást, és a túlsúly mértékével ez arányosan nő persze.

2018. dec. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!