Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon mit érezhet irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés

Hali!Van egy srác,aki nagyon bejön nekem, és szoktunk dumálni meg hasonlók és tök jól elvagyunk egymással, de néha azt érzem rajta, hogy akarná is a kapcsolatot, néha meg azt, hogy nem, és így én sem tudom, hogy mit lehetne lépnem erre. Szerintetek van egyáltalán esély arra, hogy ebből valami komolyabb süljön ki?

16/L


2010. jún. 27. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Ezt mindenképpen vele kéne megbeszélned, itt senki sem fog tudni válaszolni rá! Ülj le vele, és kérdezz rá, hogy mit is szeretne ettől az egésztől, mert teljesen összezavar!
2010. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
küldj felé egyértelműbb jeleket, nézz mindig a szemébe, mosolyogj rá sokat, esetleg bújj hozzá, öleld meg, nyomj egy spontán puszit az arcára, és figyeld a reakcióit. ;)
2010. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

van barátnője? mert ha van, akkor vszinű bejössz neki, de kötődik a barátnőjéhez is.


ha viszont nincs, akkor lehet,hogs bejössz neki, csak nem tudja, hogy ez kölcsönös-e vagy sem és bizonytalan...


kérdezz rá, beszélgessetek komolyabban 4szemközt is =)


sok sikert!

2010. jún. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem lehet h sokat qrváskodtál és rossz híred van, ezért tart tőled, de bejössz neki?
2010. jún. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezz rá konkrétan, vagy adj félreérthetelen jeleket, mert így sose tudod meg hogy mi van, és csak őrlődsz...

20/L

2010. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Tényleg ez lesz a legokosabb, le kell ülnöm és beszélnem vele. És amúgy nem, nem qurváskodtam, sőt, igyekszem mindig szolidabb lenni, mint qurva. :D

puszi

2010. jún. 29. 19:57
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocs, elírtam, igyekszem mindig inkább szolid lenni, mintsem qurva. xD :)
2010. jún. 29. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!