Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek szerint érezhet valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint érezhet valamit még irántam?

Figyelt kérdés

Van egy srác, február óta ismerem. Nyár elejéig nagyon sokat lógtunk együtt, és bennem kialakult hogy ez részemről több mint barátság. A nyarat külföldön töltöttem, de meg mielőtt kimentem volna megmondtam neki, hogy mit is érzek. Erre azt mondta, hogy ha haza jövök akkor megbeszéljük.

De viszont a nyáron összejött egy csajjal.

3 napja találkoztunk, es megölelt es adott 2 puszit. Elég jól elbeszélgettünk megint. Közben jött egy haverja aki filmezni akart egy csajjal, es filmezett is minket meg elküldtek.

Erre a srác tisztára kiakadt a haverjára es mondta, hogy már a mi találkozónk meg volt beszélve 1 hete, es h szeretne velem lenni mivel nem látott 3 hónapja és hiányoztam neki nagyon.


ezek után meg van esélyem arra hogy érez valamit irántam?

(két huszon éves)


2010. szept. 9. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:

"Közben jött egy haverja aki filmezni akart egy csajjal, es filmezett is minket meg elküldtek."


Hogy mitmivan?

2010. szept. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként igen, szerelmes beléd. Tudom, mert gondolatolvasó vagyok.
2010. szept. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

kolis a srác, akihez mentem beszámolni a nyaramról.

erre 10 percel később jött a szobatársa egy csajjal.


(bocsi h ha értelmetlen voltam :S )

2010. szept. 9. 13:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem változtat azon, hogy te nem tudod mit érez irántad, akkor a vadidegenek akik itt csak olvasság a sztorit végképp nem tudhatják.
2010. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Barátságot?
2010. szept. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
hát sajnos ebből én nem azt veszem le h szerelmes beléd. Szimplán barátkozni akar veled megint. Viszont jó lenne ha megkérdeznéd h emlékszik-e még arra hogy "Lóg" egy beszélgetéssel, mivel te többet érzel iránta. Ha ő nem viszonozza, akkor fölösleges barátkozni, mivel fájdalmat fog neked okozni :S
2010. szept. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!