Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem jött el a lány randira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jött el a lány randira, mit tegyek? Depressziós vagyok.

Figyelt kérdés

20/F

18/F


Imádjuk egymást, várjuk mind a ketten, hogy már ölelkezzünk, érezzük egymást, egyszóval imádni való vagyok számára, számomra is imádni való.



Máma kellet 15:00 kor az állomáson találkozni. Hívom őt kí van kapcsolva vagy mi a fene. Írok neki SMS-t nem ir vissza. Már 20 fél órája várakozok. Amikor kezdte mondani hogy hogyan imád stb azóta fura érzéseim vannak. Fbn nincs, k****san fel vagyok ba*****a. Itt fagyoskodok és nincs válasz. Én talán megőrülök.



Depresszióba estem újra, ez nem igaz. Sírok jóformán már, már nem bírom ezt.


2018. dec. 5. 15:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tényleg nyámnyila egy pasi vagy nekem sem kéne ilyen "férfi"

De egyébként jogos hogy megmondhatná ha nem akar tőled semmit. Manapság ez is divat hogy átverjük a másikat elcsaljuk talira stb. Ha válaszolni is fog valamiért majd kitalál valamit amit te szépen benyalsz.

2018. dec. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
16:43: Én nem vagyok olyan pasi ami mindent benyal. Oké nem jött el, elő jöhetett akármi, de nem tudta közölni hogy nem jön el? Ott várok kint rá, kint fagyoskodom és semmi üzenet? Kiváncsi vagyok marhára mit fog vissza írni.
2018. dec. 5. 16:46
 13/14 anonim ***** válasza:

Hallgass egy kis Overkill-t, az majd helyreránt!

https://www.youtube.com/watch?v=AxZ-MfFyWjs


Másrészt meg tanuld meg: nem teszünk fel mindent egy lapra! Azért érzed szarul magad, mert erre raktál fel mindent és azzal, hogy még csak el se jött, úgy érzed, hogy mindennek vége. Egy nő nem minden, max. egy lehetőség BÁRMIRE (jóra és rosszra egyaránt). Az, hogy el se jött, pont őt minősíti: nem egyenes, nem korrekt ember - akarnál egy olyan embertől bármit, aki arra nem képes, hogy ebben a helyzetben se tud igazat mondani és arra se képes, hogy emberszámba vegyen és visszaírjon/felvegye a telefont? Na ugye! Vegyél egy mély levegőt, engedd el a nőt és koncentrálj a holnapra!

2018. dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
18:30 [link] ez pont nekem való. Túl tettem magamot, de hogyan változtassam meg az életemet? Ez a szám sok erőt ad
2018. dec. 5. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!