Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » ö most barátságot vagy valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ö most barátságot vagy valami többet akar? (nagyon fura)

Figyelt kérdés
na most van 1 lány roppant szabadszellemű és egész más mint a többi (ilyennel tényleg nemtalálkoztam) szoval barátkkoztunk buliba meg midig felhiv együtt járunk fagyizni stb már minden közös barát azthiszi hogy van valami de nemtörtént semmi bár a lány mindig tesz fura megjegyzéseket hogy olyan lány kéne mellém aki...(elmondja a saját tulajdonságait) 1-2x már ittaludt akor se volt semmi különleges nemakartam rámászni... már beszéltem vele ezügyben és aztmondta hogy tök jó barát vagyok de akor minek tesz fura megjegyzéseket? nemtudok kiigazodni rajta.a lány nagyon bejön. azon gondolkodtam hogy 1 partiba lekapom de parázok a jelenet miatt. nemtudom mit akar segitsetek 19F
2010. jún. 26. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem is malac volt.
2010. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kapd le részegen, ha nem tetszik neki másnap játszd el, hogy nem emlékszel rá
2010. jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
figyu. tudom, könnyű mondani, meg minden, de szerintem ne ess neki, hanem kérdezz rá. Vszíteni valód nem több, mintha "lekapnád". Sőt...
2010. jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne kérdezz rá, mert egy nő soha sem azt mondja amit akar. Kapd le és kész, ha para van, mosolyogj, mond hogy bocs, és partizz tovább.
2010. jún. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát igen a nök szavain én se tok kiigazodni ...
2010. jún. 26. 23:40
 6/10 anonim válasza:
akkor nemvagyok egyedül hál isten:)
2010. jún. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Lany vagyok es kapd le egy partiban(!!!) :D

Ha nem jol sul el a dolog, masnap megmondhatod, hogy nem emlekszel ilyesmire.Szoval nincs veszteni valod,de konyorgom ne kerdezd meg tole, mert ugysem azt mondja, amit erez.Egyebkent meg egy spontan kis csok sokkal hatasosabb.Igy nem kell paraznia neki se azon, hogy vajon te mit erzel vagy mit gondolsz, mert vilagos:)

2010. jún. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

17.L.

- Elozo vagyok -

2010. jún. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csaj vagyok, 20 éves. Elég sok fiúbarátom/haverom van. Volt, aki kerekperec letámadott, és elég kínos szitu lett belőle... Nem csak a srácnak, de nekem is.

Jó ötletnek tartom viszont, hogy valami laza beszélgetés közben felveted, mint kérdést, hogy gondolkodott-e már azon, hogy mi lenne, ha összejönnétek... Mert mittomén, tegnap este csak úgy eszedbe jutott, és kíváncsi lettél, ő mit gondol. Vagy valami hasolnó. De szerintem a verbális kommunikációt részesítsd előnyben a piás támadás helyett...

2010. jún. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

velem meg egy haverommal kb ugyanez a helyzet.

vagyis nemrég voltunk együtt bulizni és lekapott,aztán együtt aludtunk csak mások mellett,és hát volt valami a takaró alatt...persze nem feküdtünk le,mert meghallották volna xD

azóta kavargatunk :)

2010. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!