Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap találkozunk. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozunk. Hogyan adjam a tudtára, hogy én többet szeretnék mint barátságot?

Figyelt kérdés
15/L
2011. jan. 28. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha majd elég érett leszel, tudni fogod. Menj csak el, ismerd meg jobban és rá fogsz jönni.
2011. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Renáta0427 válasza:
Hát sztem először is beszélgessetek majd megérintheted és ha veszi a lapot akkor megcsókol!Szerintem a fiúnak hagyd meg a csók lehetőségét mert ha ő nem érez irántad semmit akkor szarul éreznéd magad ha esetleg lesmárolnád!
2011. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Közeledj felé, ne feltűnően, de például ha olyan helyzet adódik megfoghatod a kezét, megérintheted például.

Én ezt rontottam el, semmi fizikai kontaktus nem volt első randin, és csak beszélgettünk, de sok szünet volt közben... Azóta pedig már van csávója. De lehet össze sem illettünk :D

2011. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!