Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van közöttetek -fiúk-, akire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van közöttetek -fiúk-, akire illenek ezek :D?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a barátnőmmel a múltkor arról bezélgettünk, hogy tök jó lenne olyan srácokkal lógni, akik ugyan olyan hülyék, mint mi :P Fura dolgaink vannak: Egész nap lent lógunk az utcán, és közben elemezgetjük az emberet :D, saját "szavakat" találunk ki, és szeretjük ezeket úgy mondanim, hogy mások is hallják. xD Gyerekesnek tűnik, tudom, de nagyon komolyan is tudunk beszélgetni. Kitaláljuk egymás gondolatait... És néha intehetünk az autósoknak. xD én 14 vagyok, ő 15. Arra vagyok kíváncsi, hogy vannak e srácok, akiknek vannak hasonló hülyeségei. Lányok is írhatnak persze, csak kort és nemet írjatok. köszönöm!!!!
2010. jún. 26. 23:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Perszeeeeeeeeeeee 7 so"r uta'n:))
2010. jún. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

mi is szoktunk ilyet csinálni x"D

14/L

2010. jún. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
CSak akkor ha sokan vagyunk és hülyék is vannak köztünkXDszóval van hog ym,ennek az ilyenek...de nállunk altalábba nagyobb szerepet kap a tánc(dnb..)
2010. jún. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Persze hogy van ilyen, szinte mindenkiben van egy kis hülyülés, csak van aki játsza az eszét, vagy besz*ri,pl. a volt osztályomba a lányok szinte engem bírtak a legjobban, mert volt hogy elhülyültük az egész órát, de ha meg nem tudtak vmit az órán azt megkérdezték tőlem :)

16/f

2010. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Funktasztikus ***** válasza:

ém durvábba avgyok benne:D


14F

2010. jún. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Fel kéne nőni. Egy normális férfi nem hülyül.
2010. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nah ezt írtam az előbb! jaj! felkéne nőni! jujj! Apuci azt mondta hogy nőjek fel! Most Bocsi nem sértésnek szánom, de Fogadjunk, hogy te is hülyültél életedbe már egyszer, és sztm tuti megcsinálnád mégegyszer! :)
2010. jún. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!