Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért mondjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért mondjátok, hogy a belső számít?

Figyelt kérdés

mindig ezt mondjátok, de milyen belső számít, aki folyton megcsal vagy megbánt titeket.

vagy mit vártok el egy pasitól?

most az egyszer komolyan!


2010. jún. 26. 20:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

*és elvárom, hogy* nélkül...

hülyén fogalmaztam, bocs

2010. jún. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

A külső csak addig számít hogy egy szexuális vonzalom meglegyen, ha undorok a sráctól akkor sajnos akármilyen kedves, édes, aranyos stb, a kapcsolat nem fog működni, hiszen a szex sokat számít.

A belső tulajdonságok? ezt nem lehet így felsorolni, egy élet is kevés hozzá. írkálhatok neked olyan közhelyeket mint hogy legyen kedves, de ez is csak egy skatulya. mit jelent valojában? sok apró mozzanat kell ahoz, hogy egy férfit szeretni tudjon egy nő. Talán a hűség az egyetlen olyan megfogható dolog amit bátran kijelentek és nem rételmezi senki máshogy. Egyébként az én jelszavam az arany középút:) legyen kedves, de ne nyálas. okos, de ne tudjon mindig mindent mindenkinél jobban..ilyesmi.

tökéletes pasi nincs, csak olyan akit a hibákkal együtt tudok szeretni:)

2010. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
igenis számít a belső! csak először kell valami, ami megfogjon benne. ez a külső.
2010. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, a belső nagyobb mértékben számít. A külső csak annyiból jelentős, hogy vonzódj az adott emberhez. A kémiai része. De a kémia nagyon kevés önmagában. Hosszútávon csak a belső számít. Gondolj már bele, hogy egy olyan személlyel töltöd az egész életed, akivel képtelen vagy kommunikálni, aki fontos kérdésekben nem osztja a véleményed, akinek nincsenek meg azok a tulajdonságai, amit alapkövetelménynek gondolsz egy párkapcsolatban. Azért számít a belső, mert elképzelhetetlen, hogy én egy olyan emberrel legyek, akit nem tudok tisztelni.
2010. jún. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valamivel összetettebb. Például egy adott személyt sokan sokféleképpen láthatunk, hiszen egyrészt ízlés dolga, másrészt nagyon sokat számít a kisugárzás (legalábbis nekem). Nekem például egyáltalán nem jönnek be a szépfiúk, akik ráadásul manapság már nagyon tudják is magukról, hogy helyesek. Oké, megnézem, igen, jól néz ki, de ettől függetlenül nem tetszik, mert a kisugárzása miatt nem szimpatikus. Szerintem sokat számít a belső, nem azt mondom, hogy a külső nem, hiszen mégiscsak azt látod meg először, de hiába elképesztően jóképű valaki, ha közben nagyképű és/vagy szemét.
2010. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én is sokszor felteszem a kérdést h mért jön mindenki ezzel a sablon dumával. Én izmos vagyok és sajnos hátrányt jelent mivel mindenki bunkónak beképzeltnek néz, kevesen adnak esélyt h megismerjenek...pedig aki ismer mindig meglepődik h valójában milyen is vagyok belsőleg...

Szóval hiába mondjátok mégis külső alapján ítélkeztek, jó elsőre senkinek nincs a homlokára írva hogy jó fej,kedves de legalább egy esélyt adhatnátok nem bunkón visszautasítani

2010. jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
a 2. válaszoló pont azt írta amit én szerettem volna de szó szerint
2010. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Mert az is számít, de csak akkor ha a külső is rendben van. Ha nem tetszel a kiszemeltnek akkor a fejed tetejére is állhatsz, lehetnek nagyszerű belső értékeid, akkor sem fogsz neki kelleni, esetleg barátnak akinek a vállán majd kisírhatja magát ha a jópasija félrekúr meg bunkózik vele. Tapasztalatom szerinte nagyjából így működik, tisztelet a kivételnek


20:17 - hát kb...

2010. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Sztem , mert a lányoknak ízlik a fiúk mája :)
2010. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

hogy törődjön velünk, szeressen, és hogy ne legyen egy bunkó tapló..


17L

2010. jún. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!