Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért mondjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért mondjátok, hogy a belső számít?

Figyelt kérdés

mindig ezt mondjátok, de milyen belső számít, aki folyton megcsal vagy megbánt titeket.

vagy mit vártok el egy pasitól?

most az egyszer komolyan!


2010. jún. 26. 20:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Nem mindeni gondolkozik ugyanúgy.

Sokan ténylegérthetetlen módon ragaszkodnak az őket kihasználó pasihoz, magam sem tudom, miért, miközben aki tényleg szeretné őket, és aki még tán jobban be is jön nekik, azt meg elutasítják.

Vannak ilyenek. Egyik ismerősömet hetente megcsalta a pasija, állandóan miatta sírt, ha szüksége lett volna rá, inkább elment füvezni, bármit megtett, hogy ne a csajjal legyen. Mégis kitartott mellette. Pedig szerelmes sem volt belé. Ki érti ezt?

2010. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
39%
8 légzsák,bőr űlés ,dupladigit klíma ,rpogós mátyások,kell ennél több belső érték?
2010. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

Nem azt mondják, hogy a belső számít...

Hanem, ha jó a külsőd, akkor már számít a belsőd...

Ha rossz a külsőd, akkor a belsőd SEM számít.

2010. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

hát igen... mivel mi lányok sokat szeretünk csacsogni, kell egy olyan fiú aki türelmesen végighallgasson minket és a saját véleményét is megossza.. ebből látja a lány hogy mennyire érdekli a fiút.. szóval olyan legyen mintha barátok lennétek, de mégis több.

de ezek mellett szerintem a kisugárzás is nagyon fontos.. nem kell hogy a csávó baromi helyes legyen.. a határozottság is nagyon fontos.. kb. ennyi

2010. jún. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
egy bizonyos korig nem igaz h a belső számít...:) ezt a lányok se hiszik el amikor mondják...:) én 18 éves lány vagyok és igenis mind eddig a külső számított h a barátnőimnek henceghessek... de most már ráébredtem arra h nekem igenis a belső kell...az a baj h az embereknek mi lányok nem nagyon adunk esélyt h megismerjük azt akit kívülről nem találunk megfelelőnek...de ha mégis összejön rájön az ember h egy kincset talált abban akit első látásra elítélt...:) velem mostanában megtörtént ez... :)
2010. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szervkereskedő maffia ügynökei vagyunk.
2010. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

csak azoknak szamit a belso akiknek alacsony a statuszuk,nem buknak ra a fiuk,akik meg plaza cicak azoknak a kulso szamit,belul van ami van de van sok penz es jol nez ki,gondolkozzal csak el,en tapasztalatbol mondom,regebben feltem a noktol,es en is azt mondtam a barataimnak hogy azert vagyok xy nal mert okos stb....,de most azt mondom hogy akkora egy hulye a leanka,de bombazo.en igy ertelmeznem


clyde88

2010. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
"az a baj h az embereknek mi lányok nem nagyon adunk esélyt h megismerjük azt akit kívülről nem találunk megfelelőnek..." itt a pont és sajnos ez az igazság!
2010. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

Ha megcsal vagy nem törődik velem egyből otthagyom, még akkor is, ha szeretem. Mert ilyenkor nem számít milyen jó pasi, milyen jó volt vele korábban. Ha leszar, már semmi értelme sincs vele lenni és emberileg sem tudom értékelni.

Ez a férfiak hülyesége, hogy azt hiszik a nőknek erre van szükségük. Hát nekem nem erre van szükségem! Nekem az kell, hogy akinek én mindent megadok, szeretem és azon vagyok, hogy a lehető legjobb kapcsolat alakuljon ki közöttünk, és elvárom, hogy ő is ezen legyen. Nekem csak annyi kell, hogy a választottam szeressen és mindig számíthassak rá, szeressen velem lenni és én legyek az, akire szüksége van.

Mégis most abban a helyzetben vagyok, hogy nem kellettem annak az embernek, akit nagyon szerettem. Szóval ne gyertek nekem azzal, hogy a nők ilyenek meg olyanok, mert a férfiaknak sem elég az, ha a nő szereti őket és mindent megtenne értük...

2010. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt mondja,hogy neki csak a belső számít,az hazudik.Ha valaki külsőleg egyáltalán nem tetszik,nem vonzódsz hozzá,majd később megismered,és beleszeretsz jobb esetbe,de nem fogsz vonzódni hozzá,akkor a szex sem fog működni szerintem.Amikor meglátsz egy ember,3 mp alatt eldől,mhogy szimpi-e vagy sem.Ez mindenkinél így van,nem lehet befolyásolni.Szóval ez hülyeség.Nekem a külső és a belső egyformán számít:)Ha van egy pasi,aki nagyon jól néz ki,egy adonisz,de iszonyú bunkó paraszt,egyértelmű hogy nem járnék vele.De ha van egy srác,aki kevésbé néz ki jól,mint az előző,tehát tetszik,de nem annyira,és kedves,megértő,hűséges..stb. egyértelmű hogy vele járnék:)Ha valaki alapból csúnya,és vmiért nem jön be,azt ergó meg se akarom ismerni,tehát nem fogok vele járni,de ettől még lehet egy értékes ember.De nekem kevés az,hogy húú de kedves,csodálatos,le hozza a csillagokat is az égről neked,ha nem vonzódom hozzá,nincs meg a kémia köztünk,nem érdekel:)

16/L

2010. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!