Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz, hogy a szebb, dekoratíva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a szebb, dekoratívabb lányoktól jobban tartanak a férfiak? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
(Tudom, a szépség relatív)
2018. nov. 19. 22:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
én ugyanúgy rotyogtatok mellettük is. ők is ugyanolyan emberek mint én nem?
2018. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
A feltűnő szépség szerintem a legtöbb férfinak vonzó. A gond azzal van, hogy a férfiak egóját rettentően bántja minden visszautasítás vagy egyoldalú szakítás, előre félnek tehát az ilyen helyzetektől. S mivel úgy gondolják, hogy egy gyönyörű nő bármikor könnyedén "lecserélheti" őket egy másik férfira, ütőkártya híján már előre azt érzik, hogy egy ilyen potenciális kapcsolatban kiszolgáltatottá, alárendeltté tennék magukat, hiszen a leendő konfliktusokban a nő bármikor mondhatja, hogy "ha nem tetszik, amit mondok, ejtve vagy". Senki nem akar Demoklész-kard alatt élni. Ezért egy átlagos férfi ezerszer is meggondolja, hogy egy szépségnél kezdeményezzen. Nekem volt modell alkatú lány a rokonaim között, és rettentően sokat szenvedett a párkereséssel, mert csak önhitt, üresfejű macsók tudták magukról elhinni, hogy ilyen barátnőjük lehet.
2018. nov. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"Ezért egy átlagos férfi ezerszer is meggondolja, hogy egy szépségnél kezdeményezzen."


A szépség ugye nem jut el odáig, hogy akkor ő kezdeményezzen...

2018. nov. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolónak üzenem, hogy a férfi fent említett félelmein nem sokat változtat az, hogyha a nő kezdeményez, mert tudja, hogy ettől még később a felűnően szép nő ugyanúgy könnyedén ejtheti őt. Ebbe a kiszolgáltatottságba a legtöbben nem akarnak belemenni, még akkor sem, ha tálcán kínálják.
2018. nov. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Meg azt sem árt szóbahozni,hogy vannak olyanok akiknek letiporták a nők azt a kevés önbizalmát is! Én is ilyen vagyok,legyen az átlagos vagy gyönyörű, egyből eszembejut a múlt és inkább menekülök mint,hogy kezdeményezzek!
2018. nov. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!