Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nemesacél vagy titánium...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemesacél vagy titánium karikagyűrű? Mik a tapasztalatok? Melyik a szebb és tartósabb? Ha nektek is ilyen gyűrűtök van, hol készítettétek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 22:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia!Engem is èrdekelne melyik a jobb. Viszont a neten is van nagyon sok oldal ahol nagyon sok fèle van,meg is lehet rendelni.
2014. febr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Titán gyűrűnk van, Soroksáron készült a Mihalovits-családnál.
2014. febr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Tökmindegy,de majd válás után add el.
2014. febr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
kohászként a véleményem, hogy titánium a tartósabb
2014. febr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen azoknak, akik ÉRTELMES válaszokat adtak.

Várok még véleményeket... :)

2014. febr. 26. 10:00
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem mindkettő jó, bár nekünk titánium van!
2014. febr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os Ti hol készítettétek? Mennyibe került?
2014. febr. 26. 10:19
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb a titán. Nekünk nemesacél van, amikor az anyakönyvezetőnek adtuk, már akkor tiszta karc volt pedig, alig 1 hónapot hordtuk esküvő előtt.
2014. febr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Mi úgy terveztük, hogy most akkor veszünk egy olcsóbb gyűrűt, nemesacélt vagy titániumot, hordjuk pár évig, aztán ha majd lesz rá keret, akkor veszünk egy szép fehéraranyat. Járom az üzleteket és 160.000-200.000 Ft között vannak a gyűrűk, pedig mi még így is egyszerűt szeretnénk. Így meg hogy most augusztusban lesz az esküvő, ennyit most nem szeretnénk gyűrűre kiadni. :)

Néztem, hogy az acél és titánium gyűrűk úgy néznek ki, mintha fehérarany lenne és vannak köztük nagyon szépek. :)

2014. febr. 26. 10:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha így tervezitek, akkor miért nem felel meg az ezüst gyűrű? :) Tök ugyanolyan a színe, mint a fehéraranynak!
2014. febr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!