Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék jobban ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék jobban ismerkedni? Szitu lentebb.

Figyelt kérdés

16/L...egy kis faluban lakok viszonylag elvágva a nagyobb városoktól.nem vagyok egy kezdeményező típus.sportos csaj vagyok.állítólag szép (XD), és jó alakom van. a szemeimet is sokat dicsérik,humorom is van és el lehet velem komoly dolgokról is beszélgetni.ált. idősebbekkel jobban megértem magam, bár ez változó.koli miatt kicsit furcsa lenne bepasizni főleg hogy nyár van és az itthoniakkal alig tudok suli időben találkozni az ottaniakkal meg a nyári szünetben...

a szüleim eléggé "fognak" szal diszkóba és ilyen heylekre nem engednek.elég bulizós csaj vagyok ezek ellenére ;)


lenne ötletetek hol tudnék ismerkedni?nem akarok egyedül lenni.pár hónapja volt az utolsó kapcsolatom, és már vágyok arra a bizonyos "melegségre" :) kérlek adjatok ötleteket.


2010. jún. 26. 00:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én sem járok bulizni meg ilyenek, ez egyáltalán nem gond. :)

Ismerkedni szinte bárhol lehet: buszmegállóban, utcán, parkban, valami rendezvényen, neten, még itt is. Ha gondolod írj privit, szívesen beszégletnék Veled.

19/F

2010. jún. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
de kár h nem ismerlek:D18/f
2010. jún. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

hát igen... bárhol lehet ismerkedni... csak bárhol látok srácokat ált. barátnőkkel vannak.meg most kicsit szemezünk rámosolygok, de én úgy gondolom ha tetszek neki akkor esetleg neki kellene mondjuk odajönni és kérdezni valamit. már említettem nem vagyok kezdeményezős...


ja páran írtátok hogy beszélgetnétek velem.írjatok egy privit és beszélgetünk ;)

2010. jún. 26. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!