Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék jobban ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék jobban ismerkedni? Szitu lentebb.

Figyelt kérdés

16/L...egy kis faluban lakok viszonylag elvágva a nagyobb városoktól.nem vagyok egy kezdeményező típus.sportos csaj vagyok.állítólag szép (XD), és jó alakom van. a szemeimet is sokat dicsérik,humorom is van és el lehet velem komoly dolgokról is beszélgetni.ált. idősebbekkel jobban megértem magam, bár ez változó.koli miatt kicsit furcsa lenne bepasizni főleg hogy nyár van és az itthoniakkal alig tudok suli időben találkozni az ottaniakkal meg a nyári szünetben...

a szüleim eléggé "fognak" szal diszkóba és ilyen heylekre nem engednek.elég bulizós csaj vagyok ezek ellenére ;)


lenne ötletetek hol tudnék ismerkedni?nem akarok egyedül lenni.pár hónapja volt az utolsó kapcsolatom, és már vágyok arra a bizonyos "melegségre" :) kérlek adjatok ötleteket.


2010. jún. 26. 00:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2010. jún. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hé te kérdező! Nem igazán szeressük a fajtádat erre felé!
2010. jún. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nyugi Skeeter nem bánt ez senkit!
2010. jún. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát... milyen hobbijaid vannak? szőke vagy?
2010. jún. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

sorry. akinek nem tetszik nem kell nézni. értelmes válaszokat várok.


nem barna hajú vagyok. és szeretek sok mindent.imádok kint lenni a faluban,bulizni, a heverokkal lógni,mint már írtam elég sportos vagyok szal kézizni és legfőképpen focizni.

2010. jún. 26. 00:44
 6/13 anonim válasza:
akk csak jó csaj lehecc, nekem tuti bejönné;)
2010. jún. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
EElveszik a munkát!
2010. jún. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát nagyon sok olyan srác van akinek a plázacica stílus jön be, ami tőlem nagyon távol áll.. attól függetlenül köszi a választ :D legalább már egy kommentelő szerint nem velem van a baj xD
2010. jún. 26. 01:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Háááát, bevallom megnézném a melled, ha lehet.
2010. jún. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

00:50es vok én nem vok naon az a plázacica imádó

ja 16/F

2010. jún. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!