Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

tetszik nekem egy srác (22 éves), sokat beszélgettünk meg minden, és elmondtam neki mit érzek iránta.

erre azt mondta, hogy ha eddig nem kellett senkinek, akkor ezt most mire vélje?

pedig egyáltalán nem ronda, sőt...

beszélgettem az egyik barátjával, és állítása szerint a srácnak elég komoly önértékelési problémái vannak.


ilyenkor mi a teendő? mert úgy érzem szerelmes vagyok belé.

20L


2010. jún. 25. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Világosítsd fel, hogy önértékelési problémái vannak.
2010. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Énnekem is vannak ijen komoly önértékelési problémáim
2010. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 clint ***** válasza:

Semmiség... Sztem ne nagyon mutasd ki, ha odáig vagy érte mert sajna pont akik igy beszélnek azoknak nem fog kelleni csak az akit nehezen kapnának meg...

És amugy sztem ez a "senkinek nem kellett" dolog csak duma.

Valszeg kapott egy-két elutasitást és bebeszélte magának, vagy csak sajnáltatja magát...

2010. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jól tetted, hogy őszinte voltál vele. Legyél ezek után is az. Hívd el sétálni és beszélgessetek sokat. Ismerjétek meg egymást minél jobban és éreztesd vele, hogy tényleg bejön neked. Hidd el gyorsan elmúlik majd az önértékelési problémája.

Sok sikert. :D

2010. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21:15: neked a helyesírással vannak problémáid.
2010. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

21:17 Igazad van

De attol érteni lehet mit írok

2010. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínű, ha elég kitartó vagy nem lesz gond, meg tudod szerezni a pasit - csak azzal vigyázz, ha melletted az önértékelése rendbe jön, esetleg túlságosan nagyra nő, na akkor nem fog tudni ellenállni a kísértésnek - nem bántásból írom, de volt ilyen pasim , elég kis mulya volt, mellettem magabiztos, tuti pasi lett belőle, és sjnos le is lépett :( de ne így legyen, szorítok nektek!
2010. jún. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Paprikás krumplit kolbásszal :)
2010. jún. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!