Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor vagy bunkó egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor vagy bunkó egy csaj szemében?

Figyelt kérdés
Mik azok a lépések, viselkedések amiért bunkónak titulálnak egy srácot a csajok?
2010. jún. 25. 20:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

ó én nem tartom magam síkhülyének, és mások sem...

Nem mondj véleményt olyanról, akit nem ismersz, és soha nem is fogsz. Ez az intelligencia első lépése!

2010. jún. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

ja bocs, azt hittem nekem írtad :P

nem szóltam

2010. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
a jó kérdés azlenne hogy meddig lehet elmenni bunkóságba amit a csajok elviselnek. Mert a mai fiatalságnak akaratlanul is de bejönnek a bunko srácok( nem az anyádba elküldő tipus) hanem ugy a gyengén bunkóak. Mondhatjátok hogy blőőőő márpedig nekem nem. De ez igyvan elégsok csajnál. Belém pedig belém kódolták az agyat csak az alsó feltájamba ezért kurok félre ha félrekurok. De ha szeretek valakit nemkurok félre. Jogos? Jogos. akkormeg nincs vita.
2010. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
tolhatod, másnak úgyse kell
2010. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
20:18-nak ment
2010. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%
told a biciklit el!
2010. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Jogos, de érdekes, ha a nők szeretnének kielégülni minden kötöttség nélkül, és alkalmi kapcsolatba mennek bele akár egyszer is, már rögtön k*rvák és el vannak temetve mélyre...
2010. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

ez igyvan, ha 1 srác sok csajt huz meg, az menő

ha 1 csaj sok pasival szexel az kurv@.

ilyen a világ és ilyen is lesz 1 ideig, ez igyvolt 30 éve és igy lesz 30 év mulva is. (szerintem!)

2010. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nőjjetek már fel! Szerinted egy nő szemében menő leszel, ha tudja hány csajt húztál már meg előtte? Ettől én pl. nem esek hanyatt, sőt! Sokkal többet ér a szememben az, aki lehet kevéssel volt, de legalább nem ment végig az egész városon és bízhatok benne.

Talán a többi kan között menőség, de hidd el nem sok normális!nőnek kellenél ezek után.

2010. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha lehányod.
2010. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!