Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mitől lesz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitől lesz egy csaj egy pasi szemében titokzatos?

Figyelt kérdés

Mitől titokzatos vki? És a lánynak milyen tartogatnivalója lehet egy pasi számára még bizonyos idő eltelte után?

Miért várja el a pasi a csajtól, hogy a kapcsolatban magic legyen?


2010. jan. 17. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
attól titokzatos vki, hogy nem tudunk róla mindent. Egy új szituban mindig előjön vmi amit eddig még nem tudtál róla...
2010. jan. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert különben unalmas...? Srác vagyok és nálam egy kapcsolatban elég alap, hogy tudjon meglepetéseket okozni. Régen rossz, ha annyira egyszerű valaki, hogy seperc alatt kiimserhető. Hol marad akkor az újdonság varázsa...?
2010. jan. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem tudom a kérdező hány éves, de szerintem 14-15 évesen, azért még nincs olyan élete az embernek ami folyamatosan újat tudna hozni...
2010. jan. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok: nem az élet kell újat hozzon, hanem a személyiségének lehessen új és új oldalait megismerni.
2010. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor ne azt az oldalamat adjam, amilyen vagyok általában, hanem kicsit játszak rá?
2010. jan. 17. 15:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Sosem szabad az elején mindent elárulni magadról. Hagyni kell hogy a lány megfejtsen téged mint egy rejtvényt és ez számukra izgalmas dolog
2010. jan. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Régen rossz, ha meg kell játszanod magad. Csak ne árulj el mindent az elején.
2010. jan. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha rájátszol már nem önmagad vagy. A véleményem az, hogy a titokzatosság az belülről fakad. Vannak lepcses lányok akik mindent megosztanak mindenkivel mindentől függetlenül. Míg mások akkor mondanak el bizonyos dolgokat ha kérdezik vagy akkor sem, mert úgy érzik hogy ez nem tartozik a kérdezőre. Ha ilyen vagy akkor titokzatos vagy, ha nem akkor megjátszhatod magad de semmi értelme, hamar kibukik az igazi éned.
2010. jan. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne játssz rá, csak egyszerűen ne mondj el neki elsőre mindent.
2010. jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyen hülyeségeken aggódni.:)
2010. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!