Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vesztek figyelembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vesztek figyelembe?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi számit??(pl hogy kivül, vagy belül jó egy pasi??)
2010. jún. 25. 19:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem pl megvannak ezek a 'feltételek'.

persze először a külső megjelenés alapján itélünk. ha szarul néz ki szegény, pl kövér, de igényes meg minden, akkmár kétes, sőt.. de ha megtudom h belóülről minden megvan benne, meg midnen, akk lehet h elfogadnám.xD

2010. jún. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mindig mondjátok h a belső,de ahhoz h megismerjetek nem adtok esélyt...erről ennyit.Én egy izmos srác vagyok akit mindenki bunkó beképzelt ostoba embernek néz aki nem ismer.


18f

2010. jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát létezik "tökéletes" pasi, de az mindenkinek mást jelent.


Ez igaz, lehet nagyon helyes de belül egy agyilag semmi, vagy éppen nagyon aranyos, de ha kívülről taszít ott soha nem lesz semmi.

2010. aug. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!