Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, e két testalkat közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, e két testalkat közül melyik jön be jobban?

Figyelt kérdés

1. Nem valami magas, olyan 175 centi körül mozog, viszont arányos a testfelépítése, izmos a testalkata.


2. Szintén izmos testalkata van, de 185 centi magas hozzá, tehát picit úgymond nyurgább, ezért nem annyira arányos, mint az első ember.


Én a kettes vagyok és néha zavar, h ugyan olyan erős vagyok, mint egy első kategóriás, de rajtam valahogy kevésbé látni ezt a magasság miatt. Ránézésre olyan, mintha gyengébb lennék.


2010. jún. 25. 19:11
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, jöhetnek még :)


19:19

Csak vicceltem, sry :D

2010. jún. 25. 19:27
 12/24 anonim ***** válasza:
2. Nekem a magas férfiak tetszenek. Nem érdekel, hogy kicsit aránytalan. Nincs annál csúnyább, amikor az alacsony férfiak azzal akarnak kompenzálni, hogy szétgyúrják magukat. Fényképen,ahol nem látszanak az arányok talán jól mutat, de élőben....
2010. jún. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
19:22-nek: azért hét darab helyesírási hibát összehozni ennyi szövegben nem kis teljesítmény, gratulálok.
2010. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

19:49

De ő legalább a kérdésemre válaszolt, a te hozzászólásodnak viszont semmi értelme nem volt.

2010. jún. 25. 19:56
 15/24 anonim ***** válasza:

Nekem az első :) Leginkább mert a párom is ilyen. Meg amúgy sem szeretem a magas srácokat, én nem vagyok valami magas és nem szeretek lábujjhegyre állni, ha meg szeretném csókolni :) Meg a magas emberek mellett mindig kisebbségi érzésem van.

17L

2010. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Nekem mind2 bejön. Nálam az a nyerő ha lehet velük beszélgetni.
2010. jún. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Hát ha látnék rólad egy képet akkor könnyebb lenne:) Figyelj szerintem ne hasonlítgasd össze magadat másokkal:)Jó vagy te úgy ahogy vagy. Fogadd el, hogy magas vagy és örülj neki mert sok pasi irigyelné azt a 185 centit. Ha meg zavar, hogy nem vagy olyan izmos akkor kondizz. :)

Minden jót. Puszi :)

2010. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
1.mert a barátom is ilyen.:)'!Ł
2010. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
*14Ł
2010. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

21:06

Járok kondiba, pont ott veszem észre, h hiába látszanak erősebbnek ezek a fiúk, én ugyan úgy elbírok azokkal a súlyokkal, amikkel ők is. Érdekes egyébként, mert eddig azt olvastam, h a lányok azt szeretik, ha a fiú magas, most ehhez képest én inkább hátrányként élem ezt meg :)

2010. jún. 25. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!