Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, e két testalkat közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, e két testalkat közül melyik jön be jobban?

Figyelt kérdés

1. Nem valami magas, olyan 175 centi körül mozog, viszont arányos a testfelépítése, izmos a testalkata.


2. Szintén izmos testalkata van, de 185 centi magas hozzá, tehát picit úgymond nyurgább, ezért nem annyira arányos, mint az első ember.


Én a kettes vagyok és néha zavar, h ugyan olyan erős vagyok, mint egy első kategóriás, de rajtam valahogy kevésbé látni ezt a magasság miatt. Ránézésre olyan, mintha gyengébb lennék.


2010. jún. 25. 19:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
nos szerintem egyik sem rossz, viszont én nem vagyok valami magas így az első opció megnyerőbb számomra:)
2010. jún. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%

A lényeg, hogy ne legyen nálam magasabb a csajszi. Egy nálam magasabb lánynak nekifutásból a szájába fosnék.


Ja és a lányok ne legyenek izmosak, a lányok szépek legyenek. Egy kis vádli, meg combizom mehet, úgy jobban tud lovagolni.

2010. jún. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

nekem a második jobban bejön.

márcsak azert is mert magas vagyok : )

de sztem neked sem lehet rossz alakod :PP ;)

ne parázz ilyen miatt :P

2010. jún. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

19:14

Oké, de én fiú vagyok :D

2010. jún. 25. 19:15
 5/24 anonim ***** válasza:
31%

Ja hogy te a lányoktad céloztad a kérdést :D azt hittem, hogy a lányokról van szó.


Nem régóta vagyok itt, még meg kell szoknom :) bocsi

2010. jún. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

19:16

Sztem elég egyértelmű volt, mert úgy kezdtem, h "Lányok,.." :D

2010. jún. 25. 19:18
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Oltsál még jólvan, köszi
2010. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
25%
hidd el minden csaj leszarja milyen vagy ha van egy BMW-d esetleg sok pénzed
2010. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
és kopasz vagy
2010. jún. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

túl magas vagyok szal muszáj a másodig viszont ha kissebb lennék első lenne. de am nállam a sráctól függ. személyiség stb :)

most például mindent megadnák hogy 10 centivel kissebb legyek, viszont múltkor mindent megadtam volna még plusz 10 centiért, amikor 1 magas srác tetszett.

istenem tipikus idióta vagyok:D^^

L/15

2010. jún. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!