Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Próbálta a hangulatot randivá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálta a hangulatot randivá tenni? Miért ilyen (csak) velem?

Figyelt kérdés

Egyik kollégám néha el szokott hívni ebédelni (többiekkel együtt). Majd egyszer csak ketten maradtunk. (Mindenki beteg lett.) Kicsit nehézkesen, de megindultunk. ( Neki volt még egy gyors elintéznivalója és mondta, hogy nem akar megváratni. Kicsit lerázósnak vettem, de nem akartam egyedül enni. De végül gyorsan mentek a dolgok.) Azt hittem, hogy csendes lesz és nekem kell beszélni.


Távolságtartó és zárkózott embernek ismertem meg, aki nehezen oldódik fel. Egy darabig próbálkoztam a barátkozással, de felhagytam vele. Gondoltam nem vagyok szimpi. Másokkal - lányokkal - nincs ilyen gondja. (Bár engem nyálas hízelgéssel nem lehet megcsípni, és ezt ő is mondta, mikor próbáltak húlyíteni.)


Amíg sétáltunk, addig meglepően könnyedén oldotta az én zavartságom. (Nem hiszem,hogy észrevette, hogy zavarba hoz.) Megvettük az ebédet és egy kerekasztal sarkánál foglaltunk helyet. / egymás mellett és mégis egymással szemben - ő helyezkedett így. / Zavartságomban elkezdtem melóbeli sztorikat mesélni. Oda-vissza működött a kommunikáció. Mondom, jé velem is tud értelmesen beszélni. Majd elkezdte irányítani a beszélgetést. Valahogy áttértünk rám. Fel se tűnt. Érdeklődött, hogy van-e hobbim, merre élek, sportolok-e. Ha visszakérdeztem simán beszélt magáról.'Majd magabiztosan hátradőlt. Ekkor a szemkontaktust is felvette elég hosszú ideig. 3xszor néztem vissza rá, de még mindig mosolyogva a szemembe nézve beszél. Eddig egy introverált pasinak tűnt. ( Ha észrevettem, hogy néz, azonnal elkapta a tekintetét. Ha hozzászóltam olyan volt, mintha zárlatot kapott volna / talán zavarba jött/ vagy csak nem értette, hogy "ez minek szól hozzám". Ha sztoryban vagyok és ránézek, látom, hogy mosolyog. Még akkor is, ha épp nem rám néz.Mostanában meg már semmilyen szemkontaktus nem volt. Vagy csak nem akart a többiek előtt lebukni. ) Ebédek során eddig egyszer sem érdeklődött a személyem felől. Nem is nagyon reflektált arra, amit elmondtam. ( Elmondása szerint a fáratság miatt volt ilyen. )


Majd a következő alkalomnál szintén szólt. Számomra az volt a fura - bár észrevehetetlenül probálta csinálni - , hogy a másik kollégám tálcáját arrébb tette, hogy mellém tudjon ülni. Egyre kommunikatív lett. De szokásos felületes témáknál több nem volt és nem is reflektált, csak ha kérdeztem. Viszont figyeltem, hogy néha mocorog. Ekkor sokszor felém dölt, viszonylag közelebb. Kitekeredve ült, a térde felém volt. A könyökünk is elég közel volt, de nem ért össze. Volt már olyan szitu, hogy közel volt a kezünk, de nem lépte meg: nyitom az ajtó, kezembe a kilincs és ő is nyúl a kilincsért és ilyenkor érzem, hogy naaa. Vagy egyedül voltam a lépcsőházban, tartottam az ajtót, oda jött. Persze nem szólt. Közelebb jött, de nem annyira. A kezét a kezemhez közelebb tette. De még sem.


Nem értem már ezt. Mi a véleményetek?

22L


2018. nov. 2. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A leírtakból az jön le hogy érdekled. Nem mer lépni, vagy nincsen különösebb tapasztalata az ilyen dolgokban. Munkahelyi közegben lehet hogy ez végképp igaz. Ha akar valamit össze kell szednie magát és elhívni egy rendes randira szerintem. Te mit szeretnél tőle?
2018. nov. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gátlásosabb, és csak kettesben mer picit jobban megnyílni. Nem zárnám ki, hogy tetszel neki, csak lehet, hogy fél a visszautasítástól és a beégéstől. Persze az is kérdés, hogy te mit szeretnél tőle. Ha ennél többet akarsz, akkor szerintem próbáld éreztetni vele, hogy van esélye nálad, kezdeményezz te is kommunikációt vele, mondj neki valami dicsérőt, finoman simogasd meg a felkarját, miközben elmész mellette, és finom mosollyal fordulj vissza, szóval picit flörtölj vele. Talán csak ennyi kell neki, nem tudom.
2018. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még annyi jutott eszembe, hogy talán azért sem kezdeményez komolyabban, mert fél, hogy munkahelyi pletyka lesz a dologból, vagy hogy kellemetlen lesz neki vagy akár mindkettőtöknek, ha visszautasítod, és minden nap látnotok kell egymást. Szóval szerintem te is próbálj neki jeleket adni, biztatni, aztán a többit meglátod.
2018. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit leírtál azt hívják barátságnak. Nem tudom miért biztat itt mindenki hogy hajts rá, mikor egyértelműen látszik hogy távolság tartó. Csak jól beégetnéd magad. Eddig zárkózott volt, annak ismerted meg, de ha tetszettél volna neki már lépett volna, nem arra vár hogy véletlenül ketten mentek ebédelni mert mindenki beteg. Az az ebéd amúgy csak arról szólt hogy jobban megismerkedtetek, nem voltak ott mások így tudtatok beszélgetni ne láss bele többet, ha tenyleg tetszel neki éreztetni fogja. A tálcát azért tette arrébb hogy tudjon veled beszélgetni mert rájött hogy értelmes vagy és jókat lehet veled beszélgetni, a férfiak racionálisak nem ilyen ostoba jelekből éreztetik ha egy nő tetszik. Ha külön elhívna téged munka után egy ebédre vacsira na az már igen!
2018. nov. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!