Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Próbálta már valaki a rapid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálta már valaki a rapid randit? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Gondoltam rá, hogy kipróbálom, de kicsit tartok a személytelenségétől, meg attól, hogy pont abban a néhány percben (ami adott) épp zavarban leszek, és megkukulok.

2018. aug. 15. 22:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én próbáltam már néhány alkalommal pár éve.

Felesleges pénzkidobás volt.

Az sincs kizárva, hogy kamu az egész.

33/F

2018. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyes, szerintem a kérdező nem a weboldalra gondolt, hanem a személyes, ismeretlenekkel történő pár perces beszélgetésekre. Nem próbáltam még, de megtenném, mert miért ne? Nincs idő megkukulni, ha más nem is, jöhetnek a sablonkérdések. Mondjuk az már jelez valamit, ha nincs téma már az elejétől.
2018. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

De amúgy szívesen letesztelném, ha lenne olyan nő, akivel lehet szövetkezni, és előre lebeszélve egymást bejelölnénk, aztán kiderülne, hogy tényleg kiadják-e egymás adatait egyezéskor, vagy csak a pénzre mennek és kamu az egész...

#1 voltam.

2018. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
#2 miért, van ilyen oldal is?
2018. aug. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen, a személyesre gondoltam.
2018. aug. 15. 22:19
 6/18 A kérdező kommentje:
Mit lehet vajon hét percben beszélgetni vajon, a sablon kérdéseken felül, mert azt utálom.
2018. aug. 15. 22:21
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
gyakorlatilag bármit :)
2018. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Bármit, csak komolyan nem. Lehet elnevetném az egészet.


Mi van akkor, ha azt mondom neki a szembe ülőnek, hogy hét percig csak nézzük egymást?! :)

2018. aug. 15. 22:27
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Jó dolog csak ülni és nézni egymást. Egyszer már csináltam randin valakivel. Meg van a varázsa a játéknak. :D
2018. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%

semmi értelme.

7 perc alatt rengeteget meg lehet tudni a másikról.


Azért meg hülyeség fizetni, hogy nézz egy nőt...

2018. aug. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!