Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A rapid randi hány perces?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rapid randi hány perces? Hogy érdemes gyors randikon részt venni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 19. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
7 perces. A "hogy" kérdésedre nem tudom milyen választ vársz? Hogyn kell oda leülni? Hogyan mész odáig? Hogyan fizeted be a pénzt? Hogyan öltözködsz fel?
2017. ápr. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tartalmára gondolok egy normál randival szemben. Tényleg és egy sima randi mennyi?
2017. ápr. 21. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Leülsz egy lánnyal szemben, beszéltek 7 percig, majd máshoz ültetnek.
2017. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ki űltet oda? Most ez mi vólna amúgy ez a rapid randi? Nekem új még. Azt hittem ez úgy van hogy le beszélsz valami talit egy csajajl de csak kevés időtök van. Ezért 7percben kell bemutatnod magad.
2017. ápr. 24. 03:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem. Ez egy szervezett randi, ahol többen jelennek meg egyszerre. U.annyi ffi mint amennyi nő.


https://www.youtube.com/watch?v=P6Vw4Hs53mE

2017. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!