Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin a lány mellé vagy vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin a lány mellé vagy vele szemben "érdemes" leülni?

Figyelt kérdés
Ismerjük már egymást az illetővel, tehát nem úgy randiznánk, hogy előtte csak képen láttuk egymást, meg csak neten beszéltünk, mert bár a távolság miatt neten/telefonon tartjuk a kapcsolatot, személyesen ismerkedtünk meg, és voltunk már közös társaságban is, csak nem "együtt" (mármint hogy nem egy párként, csak mindketten jelen voltunk). Mégis kicsit furcsának érezném, hogy kapásból mellé üljek le (vagy ha mondjuk olyan helyre megyünk, ahol van 4 szék egy asztal körül, akkor a székemet rögtön odahúzzam mellé). Igazából nem tudom, hogyan is kellene indítanom, hiába vagyunk ismerősök már egy ideje. Szerintetek először inkább üljek le vele szemben, aztán később mellé, vagy mivel már nem tök ismeretlenként találkozunk, így akár simán ülhetek mellé is? Lehet, hogy csak én bonyolítom túl a dolgokat, de eddig csak olyanokkal találkozgattam, akikkel azelőtt nem beszéltünk személyesen, így mindig velük szemben ültem le, most viszont nem tudom, mennyire kell betartanom a "formaságokat". Köszönöm a válaszokat, kíváncsi lennék, ki mit gondol erről.

2017. febr. 13. 21:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
6%

Randin a lány mellé vagy vele szemben "érdemes" leülni?


Szigorúan: MELLÉ!

2017. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Szembe. Úgy kényelmes.
2017. febr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Oké, de kapásból üljek oda, vagy mondjuk húzzam mellé a székemet? Nem furcsa ez így egy kicsit?
2017. febr. 13. 21:35
 4/31 anonim ***** válasza:
77%
Mellé. Ha szemben ülsz vele, akkor olyan lesz, mintha állásinterjú lenne. Ráadásul ha mellé ülsz, még a testi kontaktus esélyét is fokozhatod. Megérintheted a kezét, vállát, bármit. Ezt szemből nehéz kivitelezni, mert eleve furán jönne ki, messze vagytok hozzá.
2017. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
55%
Ha mellém ülnél le, átülnék szembe.
2017. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy helyfüggő, legalábbis én, ha egy asztal mellett (körül?) két szék van egymással szemben, akkor nem kezdeném húzogatni, hogy mellé üljek. Nyilván ha több szék (esetleg sarokasztalnál szokott lenni ilyen pad, vagy hasonló, biztos értitek) akkor mellé, főleg így hogy nem ismeretlenek vagytok egymásnak.
2017. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
0%
Alá... 😃 vagy belé 😃
2017. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
#4: Ahogyan írtam is, akikkel addig még nem találkoztunk, azokkal kapcsolatban számomra egyértelműnek tűnik, hogy velük szemben ülök le, szerintem ha rögtön melléjük ülnék, azt akár túlzott bizalmaskodásnak/nyomulásnak is vehetnék. Nem "interjúztatni" akarok senkit, csak nem mindenki örül annak, ha egy "ismeretlen" kapásból belemászik a személyes terébe. Most viszont más lenne a helyzet, ezért sem annyira egyértelmű számomra, hogy lehet-e rögtön azzal indítani, hogy odaülök mellé, és egy idő után elkezdem simogatni.
2017. febr. 13. 21:55
 9/31 anonim ***** válasza:
Fúj ez az elkezdem simogatni... otthon simogasd, cica
2017. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
94%

Jobb szembe, jobb úgy beszélni, hogy a másik szemébe tudsz nézni és az intim szférájába sem "pofátlankodsz" bele.

30/f

2017. febr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!