Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin a lány mellé vagy vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin a lány mellé vagy vele szemben "érdemes" leülni?

Figyelt kérdés
Ismerjük már egymást az illetővel, tehát nem úgy randiznánk, hogy előtte csak képen láttuk egymást, meg csak neten beszéltünk, mert bár a távolság miatt neten/telefonon tartjuk a kapcsolatot, személyesen ismerkedtünk meg, és voltunk már közös társaságban is, csak nem "együtt" (mármint hogy nem egy párként, csak mindketten jelen voltunk). Mégis kicsit furcsának érezném, hogy kapásból mellé üljek le (vagy ha mondjuk olyan helyre megyünk, ahol van 4 szék egy asztal körül, akkor a székemet rögtön odahúzzam mellé). Igazából nem tudom, hogyan is kellene indítanom, hiába vagyunk ismerősök már egy ideje. Szerintetek először inkább üljek le vele szemben, aztán később mellé, vagy mivel már nem tök ismeretlenként találkozunk, így akár simán ülhetek mellé is? Lehet, hogy csak én bonyolítom túl a dolgokat, de eddig csak olyanokkal találkozgattam, akikkel azelőtt nem beszéltünk személyesen, így mindig velük szemben ültem le, most viszont nem tudom, mennyire kell betartanom a "formaságokat". Köszönöm a válaszokat, kíváncsi lennék, ki mit gondol erről.

2017. febr. 13. 21:33
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
#17: Bocs, csak azt hittem, gúnyolódsz a kérdésemen, ne haragudj. Egyébként azért töröm ennyire a fejem az egészen, mert távolságtartónak sem akarok tűnni, de mivel nem egy tök ismeretlen lánnyal beszélgetnék, így nem a semmiből indítanék, és szeretnék kezdeményezni, "puhatolózni" is, pl. megfogni a kezét. De persze elrontani sem akarok semmit, hogy rögtön odaülök mellé, bár azt sem tudom, hová megyünk, mert én ott nem vagyok ismerős, azt sem tudom, hogy az adott városban milyen jobb helyek vannak, vagy van-e olyan hely, ahová járni szokott, és hogy ott milyen a berendezés, asztalokhoz lehet-e leülni stb.
2017. febr. 13. 22:44
 22/31 anonim ***** válasza:

Irgalmatlan hülyén érezném magam, ha valaki mellém ülne egy 4 fős asztalnál, ha van szemben is hely. Tök mindegy, hogy az illető a randipartnerem, az apám, a legjobb barátnőm, vagy a párom.

Az exem mániája volt, hogy mellém üljön, nagyon fura volt, plusz nem volt "kényelmes" ránézni, nem fértünk el olyan kényelmesen evés közben, erőltetett volt a szemkontaktus... És ő már a párom volt akkor, mégis kínosnak éreztem.

Ha egy pasi első randin mellém ülne, NAGYON nagy hátrányból indulna, mert bizarrnak gondolnám...

(Teljesen lényegtelen, hogy mennyire ismerem már eleve)

2017. febr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki nem idegen, nem jelenti azt, hogy meg akarom fogni a kezét, vagy hogy ha t időt töltünk ketten, akkor megbszhat.
2017. febr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Mellesleg egymással szemben ülve is meg lehet simogatni a másik kezét, esetleg az arcát. Ez pont elég testi kontaktus egy étteremben. Ennél több úgyse oda való.
2017. febr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikusabb, ha férfi szemben ül, sokadik randin is, de ugye helyfüggő. Mert egy kávézóban vagy étteremben nálam nem fér bele kézfogásnál több, egyszerűen nekem egyéb az túl személyes. De máshol simán mellém is. No meg volt már olyan randim, hogy mind a ketten kezdtük elveszíteni az önfegyelmünket, és csak az asztalnak köszönhetem, hogy betartottuk az illemet. Szóval még hasznos is tud lenni.
2017. febr. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Huh hát mi barátommal folyton egymással szemben ülünk le. Érdekes amúgy, én ezen soha nem gondolkodtam pedig lehet hogy egy bizonyos helyzetben ez is fontos :D szerintem attól is függ mekkora az asztal, meg hogy hova mentek. Ha egy kávézóba mentek akkor válassz olyan helyet ahol tudsz mellette ülni mert ott nem gáz. De mondjuk ha egymás mellett van 2-2 szék akkor szembe ülj.
2017. febr. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:

Anno az én pasimat csak neten láttam mikor találkoztunk adott puszit nem volt benne semmi.Egy pizzériába velem szembe ült ig jobban tudtunk beszélgetni. A találkozás közepén már csókolóztunk és már évek óta együtt vagyunk.

Szerintem mivel már ismered személyesen oda ülsz ahol neked kényelmesebb, de nem hiszem , hogy zokon venné ha mellé ülnél.

2017. febr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
#23: Légy nyugodt, neked ilyenben úgysem lesz soha részed, mert a normális férfiak úgyis el fognak kerülni. Senki nem beszélt arról, hogy rögtön dugni kell, ez a te kitalált hülyeséged, én egy kivételtől eltekintve a való életben még szerencsére nem találkoztam olyan beteg nőkkel, mint amilyenek itt a gyakorin vannak. Egyébként ha elmész randizni, akkor miből fogod tudni, hogy az illető randizni akart veled? Gondolod, hogy majd utólag megírja neked galambpostán, hogy "ja, egyébként ez egy randi volt, csak hogy te is érezd"? A randi attól randi, hogy a férfi közeledik a nőhöz. Aki meg beszarik már attól is, hogy egy férfi megfogja a kezét, az a nő meg is érdemli, hogy egyedül maradjon. Én egyszerűen nem tudom felfogni, hogy egy egészséges lelkű, felnőtt nő miért hisztizne azon, hogy valaki pl. megfogja a kezét. A Jóisten mentsen meg minden férfit az ilyen nőktől, az ilyen beteges hozzáállással nem csoda, hogy ennyi "nő" siránkozik itt, hogy senki rájuk se néz, meg nem kellenek senkinek. Nem a seggét vagy a mellét fogom meg senkinek, egy normális gondolkodású, felnőtt nő nem ha bele, ha egy férfi hozzáér a kezéhez, és nem vizionálja azonnal azt, hogy már egyből meg is akarják őt dugni. Aki meg így gondolkodik, annak nem való sem a randizás, sem a párkapcsolat.
2017. febr. 14. 15:15
 29/31 anonim ***** válasza:

#28

De magyarázd már, el fejtsd ki, hogy ha szemben ülsz vele, akkor miért is ne tudnád megfogni a kezét? Kézenfogva ücsörögni lehet szemben ülve is, ezt észben tartva teljesen logikusnak tűnik, hogy az ül közelebb, aki többet akar.

A mandulámat meg ne nyalogassa senki nyilvános helyen, meg ne matasson a combomon, meg hasonlók. Arra ott az x. randi nem nyilvános helyen.

2017. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
#29: Voltam már olyan helyen, ahol van az egyik oldalon egy kisebb fotel, tőle vagy 1 m-re egy asztal, a másik oldalon megint vagy 1 m-re a másik fotel. Így pl. elég nehéz megfogni a nő kezét, még akkor is, ha mindketten közelebb húzódunk egymáshoz. Vagy pl. ha az adott helyen szól a zene, közben körülöttetek x+1 ember zsong, esetleg még csörömpölnek is a poharakkal, tányérokkal, akkor őszintén szólva nehezebb kommunikálni, mivel én is csendesebb típus vagyok, nem szeretek hangosan beszélni, tehát ez érv lehet amellett (bár nyilván nem kötelező elfogadni), hogy akár a lány mellé is lehet ülni. Mivel nem vagyok ott ismerős, és nem tudom, hová megyünk, mert rá fogom bízni, ő ismerős arrafelé, így én is csak próbálom előre elgondolni, hogy hogyan is lenne jobb. Plusz nyilván nem akarok a bugyijába belenyúlni, de ha átölelem a vállát, és mondjuk megsimogatom a hátát, az még nem olyan rettenetes dolog, hogy mindenki megkövezne engem. Ugyanis említette, hogy voltak problémái, volt néhány esemény, ami rosszul esett neki, ha esetleg beszélni akar róluk, akkor ilyen esetben pl. megsimogatnám, átkarolnám, talán neki is jólesne, ha már úgyis vagyunk olyan viszonyban, hogy szerinte is közvetlenek vagyunk egymással. Természetesen a csók sem kötelező, ezt majd a végén meglátnám, hogy belefér-e.
2017. febr. 14. 15:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!