Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin a lány mellé vagy vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin a lány mellé vagy vele szemben "érdemes" leülni?

Figyelt kérdés
Ismerjük már egymást az illetővel, tehát nem úgy randiznánk, hogy előtte csak képen láttuk egymást, meg csak neten beszéltünk, mert bár a távolság miatt neten/telefonon tartjuk a kapcsolatot, személyesen ismerkedtünk meg, és voltunk már közös társaságban is, csak nem "együtt" (mármint hogy nem egy párként, csak mindketten jelen voltunk). Mégis kicsit furcsának érezném, hogy kapásból mellé üljek le (vagy ha mondjuk olyan helyre megyünk, ahol van 4 szék egy asztal körül, akkor a székemet rögtön odahúzzam mellé). Igazából nem tudom, hogyan is kellene indítanom, hiába vagyunk ismerősök már egy ideje. Szerintetek először inkább üljek le vele szemben, aztán később mellé, vagy mivel már nem tök ismeretlenként találkozunk, így akár simán ülhetek mellé is? Lehet, hogy csak én bonyolítom túl a dolgokat, de eddig csak olyanokkal találkozgattam, akikkel azelőtt nem beszéltünk személyesen, így mindig velük szemben ültem le, most viszont nem tudom, mennyire kell betartanom a "formaságokat". Köszönöm a válaszokat, kíváncsi lennék, ki mit gondol erről.

2017. febr. 13. 21:33
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
#25-26-27: Nos, ő maga mondta, hogy nagyon is közvetlenek vagyunk egymással, és a bajban is jobban mellettem állt, mint azok, akiket mondjuk már évek óta ismerek, odafigyel az érzéseimre, szóval tényleg eléggé oldottnak mondható a viszonyunk. Nyilván nem akarom őt lerohanni semmivel, vagy kínos helyzetbe hozni, egyébként sem vagyok az a gátlástalan típus, ő sem az a sértődős fajta, viszont ha ő áll úgy hozzám, hogy viszonylag rövid ismeretség után is már közvetlennek tart, akkor talán nem fog haragudni, ha kezdeményezek. Viszont elrontani sem akarok semmit, ezért is vagyok tanácstalan, hogy mennyi férne bele, mit és hogyan lenne "jó" csinálnom.
2017. febr. 14. 16:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!