Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Próbálta már valaki a rapid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálta már valaki a rapid randit? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Gondoltam rá, hogy kipróbálom, de kicsit tartok a személytelenségétől, meg attól, hogy pont abban a néhány percben (ami adott) épp zavarban leszek, és megkukulok.

2018. aug. 15. 22:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

@7 Akkor most semmi értelme, vagy van értelme a hét percnek?


Én vagyok a nő, tehát nem nőket mennék nézni :D

2018. aug. 15. 22:32
 12/18 A kérdező kommentje:
Ja, a @10-esnek szólt
2018. aug. 15. 22:33
 13/18 anonim ***** válasza:
25%

A pénz kidobásának nincs értelme, mikor hasznosan is töltheted azt a 7 percet...

Nyilván abban az esetben, ha nem kamu.

Nekem eddig nem jött össze semmi, ezért gondoltam,hogy felesleges idő és pénz pazarlás...

De ha benne vagy, szívesen letesztelem veled, ahogy már írtam is korábban.

HA benne vagy, írj nyugodtan privit és megbeszéljük ;)

2018. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok privát levélírók, de senkinek nem válaszolok.

Élőben szeretek ismerkedni.


.. és még várok, hátha van valakinek releváns tapasztalata.

2018. aug. 15. 22:48
 15/18 anonim ***** válasza:
47%
Ha még aktuális meg tudjuk beszélni.Korosztálytól is függ azért.
2018. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális e még. De kérdező ha kipróbáltad mesélsz? Ha nem egy gondolat,3-4ember után én unnám az egészet. Utálom az ismetkedésben amikor kb az első randik témái majdnem ugyanazok.
2018. nov. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

@16 Nem mentem még el, nem sok jót hallottam róla, és egy barátnőm volt már, nem jött be neki egyik férfi sem, azt mondta, nagyon erőltetett az egész. Bár lehet, másnak meg jó tapasztalata van.


Engem is zavarnak a sztenderd kérdések. Szerintem maradok a várakozó állásponton. :D

2018. nov. 22. 22:05
 18/18 anonim ***** válasza:
17es! Bár sajnos nem sikerűl de ezért az "álmom"egy olyan lánnyal randizni akit már ismerek valahonnan és megtetszett a személyisége, mert olyan amilyen.
2018. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!