Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még ilyen fiúk? :O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyen fiúk? :O

Figyelt kérdés

szóval.. azt vettem észre hogy manapság a fiuknak olyan lány kell.. akiket egy nap után megd*ghatnak..

és az ilyen lányokat egy idő után nem kezdik megunni?

most azért kérdezem ezt.. mert én nem vagyok ez a fajta..

már volt barátom 13 hónapig.. és volt köztünk AZ is.

De találni még a mai világon olyan fiut aki nem sz*xel kezdi a "kapcsolatot". Hanem pl vár 1 v. 2 hónapot..

nah fiúk?


2010. jún. 24. 21:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%
nah
2010. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Forró csokoládé recept


Hozzávalók:

1 tábla tejcsoki, 1 L tej, 4-5ek cukrozott kakaópor, 1teáskanál mézessütemény fűszerkeverék, tejszinhab,


Elkészítés:

A tejet összekeverem a kakaóval és felmelegítem. Forrás elött beleteszem a csokoládét és a fűszert. Ha felforrt leveszem a tűzről. Melegen tejszinhabbal fogyasztható.


Tanácsok:

A csokoládé legyen Milka vagy Tibi csoki akkor a legfinomabb. Ha nem elég édes Neked akkor tegyél több kakaót bele.


Elkészítési idő: 10 perc

2010. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
3 hét és kiegyezhetünk :D
2010. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Pl: én.
2010. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Bírjam ki fiú létnre ezt a 1,5 évet hogy megbaszhassalak.És utánna meg lapátra tegyél?Na nem.Ebből nem kérek.
2010. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
aaaaah gyerünk Julcsi...
2010. jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
ha adsz rá okot, hogy megérje ennyit várni, akkor persze
2010. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

én várok akár 3 hónapot is :D

én meg normális lányt nem találok :S

pedig nincs ideálok kék haj szőke szem :D csak pár apró kikötés lenne :D nem kell atomfizikusnak lenni de azért ha már csak annyira hulye mit én az már jó :D a kedvenc tv műsora ne a maunika shóów és a józsi barát legyen továbba ne szerepeljen napiszaron puruttyán :D lehessen vele beszélgetni ne csak a pénztálcám vastagságát nézze (ami nem túl vastag ):D ő mivanmég őő jah ne 2 ifával keljen érte menni (ezalatt a tömegét értem ) ne legyen dakota :D és káábéé vége:D várom az oltásokat :D 21/f

2010. jún. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy vannak
2010. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
21/f, én megfelelek neked akkor szerintem:D
2010. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!