Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » S. O. S. Tudsz jó szövegeket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Tudsz jó szövegeket? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy csaj akinél régebben bepróbálkoztam, neki is tetszettem én, de nem lett belőle járás. MSN-en szoktunk beszélgetni, de egy suliba járunk, tehát közel lakunk egymáshoz. De a lényegre térve, most már nem szeretnék vele járni, de valaki bekavart, hogy mit terjesztek az osztályban ami nem igaz, és nem hitte el nekem és ki szeretném engesztelni... már kezd egy nagyon kicsit "puhulni" de én nagyon puhán szeretném... :D

na szóval azt szereti, ha viccelődöm, ezért vicces szövegeket kérnék tőletek ami msn-re való. (pl.: nem olyat kérek, hogy monjam neki azt h "képzeld kilyukadt a metro kereke, hanem hogy ír le, hogy milyen szituációban milyen poént használjak pl: amikor valami olyasmit mond, hogy ... akkor viccesen ilyet válaszolj....)


2010. jún. 24. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nemtudom sajnos a választ. De orc shamannak jobb a racialja.
2010. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elég kreatív lehetsz, hogy az msn-es csajozásodhoz is itt kérsz segítséget... :D
2010. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szia bébi olyan aranyos vagy

tudom kislány oszt szopol-e


ez sztem pl tök vicces

2010. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
tényleg a bm sura a legjobb pvp-ben utána a sámi jön, de jobb cuccokkal a harcosok is megállják a helyüket persze az íjász után
2010. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kort elfelejtettem írni.. 14F és nem msn játszok csajozósdit szoktunk amúgy is találkozni, de úgy érzem h már kifogytam és ez az oldal arról szól h segítségek kérjünk/adjunk... -_-"
2010. jún. 24. 21:12
 6/10 A kérdező kommentje:
nem a bm sura, hanem a testi harcos... :D
2010. jún. 24. 21:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Szkájvókör:



-ÉN VAGYOK AZ APÁÁÁÁÁÁÁÁD!!!!!!!!Oo

2010. jún. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem a lineage2 jobb, mint a WoW. A dark elf lánynak jó nagyok a csöcsei
2010. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A srác szerint a WoW a jobb.

http://www.youtube.com/watch?v=dTPFUitur0c

2010. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz vele járni mit érdekel téged?
2010. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!