Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan adjam tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam tudtára, hogy járni szeretnék vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác...én 15 vagyok,ő meg 17...szóval,tetszik,és ezt már tudja,de még nem tudom,hogy mit gondol rólam. És hogyha jobban megismerem,akkor hogy adjam tudtára,hogy járni szeretnék vele? De majdha csak jobban fogom ismerni.
2010. jún. 24. 16:49
 1/5 Seraph ***** válasza:
Szépen terelgesd úgy az eseményeket, hogy egyre többet legyetek együtt, egyre többet beszélgessetek. A legjobb amit tehetsz, hogy kimutatod, hogy mennyire érdekel is téged ő. Keresd a társaságát. Ezután neki kell majd lépnie. De ha nagyon nem akar, bármi okból kifolyólag, akkor neked kell.
2010. jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösszy
2010. jún. 24. 16:54
 3/5 Seraph ***** válasza:
Bármikor.
2010. jún. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cső! Járni akarok veled!
2010. jún. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Heh,mondani könnyű. Ám meg azért kipróbálom,egyszer élünk.
2010. jún. 24. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!