Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Hány randit tolerálnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Hány randit tolerálnátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Ha a nőnek ezelőtt mindig barátságból alakut kaocsolat és emiatt sok idő kell neki. De most megismert egy társaságban egy férfit aki randira hívta. Nekem ez nagyon gyors volt és "sok" randira lenne szükségem.

kb 6 randi első csók



2018. okt. 20. 06:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kicsit faramuci a helyzet! 14-15 éves koromban nem 6 randi, hanem kb. 6 perc kellett ahhoz, hogy egy lánnyal csókolózzunk. (na jó, néha 15-30 perc is) Mert ha odamentem hozzá, az azért volt, mert tetszett nekem, és ha nem hajtott el a francba, az azért volt, mert én sem voltam ellenszenves neki. Ha neki tetszel, randizni akar veled, ha neked tetszik, elmész a randira. Akkor miért nem elég az a 30 perc arra a csókra? Arra hogy lefeküdj vele, lehet kitűzött cél a 6. randi, de akkor egy nap randizzatok háromszor! :-) Áruld már el Kedves Kérdező, hány éves vagy? Hol élsz? Melyik bolygóról jöttél? :-)

Sok sikert a randikhoz!

F/60

2018. okt. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!