Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Hány randit tolerálnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Hány randit tolerálnátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Ha a nőnek ezelőtt mindig barátságból alakut kaocsolat és emiatt sok idő kell neki. De most megismert egy társaságban egy férfit aki randira hívta. Nekem ez nagyon gyors volt és "sok" randira lenne szükségem.

kb 6 randi első csók



2018. okt. 20. 06:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én megérteném, magam is lassan nyiló tipus vagyok.

Ha az illető nem csak szexet akar, akkor talàn ö is toleràlja majd.

2018. okt. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%

6 randi első csókig? A csók nem szerelem alapján történik, hanem szimpátia alapján.

Szerinted akik legtöbben csókolóznak, vagy szexelnek a 2-3. randi után, azok szerelmesek egyből? Kétlem.

Mivel ennyi idő alatt max vonzódás alakul ki, szerelem nem fog.


Én nem várnék vele ennyit, mivel úgy érezném, hogy nem vagyok neki kellőképpen vonzó, szimpatikus.

Akkor mennyi kellene a szexig, ha 6 randi kellene az első csókig? 50? :D

Már bocsi, de hülye aki azt kivárná. És nem bántásból.

2018. okt. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Nektek eleg a mechanikus inger meg nemi kellemes testalkat es dugtok esz nelkul....

Fogyasztoi tarsadalom mindent azonnal gyorsan ha nem jo eldobom van masik csak mert en megerdemlem ????

Wtf?!?


A holgy parkapcsolatot akar ennek megfeleloen nem ugrik azonnal agyba... Nem smacizik osszevissza idegenekkel.

Alapban introvertalt annak tobb ido kell. Ezt tiszteletbe kellene tartani.


Szamomra nem gond mivel hasonlo gondolkodassal rendelkezem. A holgyet meg kell hoditani es turelmesen kivarni amig eljut oda. Addig is minnel jobban megismerni egymast.

2018. okt. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

Utolsó: Én is introvertált személyiségű vagyok. De az intimitásra vágyok. Most legyen szó akárcsak egy szimpla csókról. Mert ha valaki van annyira szimpatikus, akkor csókolózom vele.

És férfi vagyok.

2018. okt. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Részemről teljesen oké a 6 randi, de akkor úgy csinálnám, hogy 6 egymás utáni nap minden este elmemnénk valami jó helyre zabálni, aztán a 7dik napon megpihennénk. 😎
2018. okt. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nevetséges hogy mit tesz ez magad amiatt vannak igényeid
2018. okt. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire rokonszenves a hölgy.
2018. okt. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

Én leszarom, hogy ki pontozz le és ki nem. Sok pasi nem tolerálná ezt a hozzáállást. Elég csak megnézni az itteni kérdések zömét, amikor felnőtt férfi azt kérdezi, hogy "megcsókolhatom a csajt szerintetek az első randin? Mertén szeretném". És nem egy ilyen kérdés van.

Akik itt pontozgattok, ti is ugyan olyan suttyók vagytok, mert ugyan ezt csinálnátok.


Lehet tini korban még elmegy ez a viselkedés, mert a férfi is szívesebben vár.

De én, aki már benne vagyok a 30-ba, hát bocsi, miért várjak a bizonytalanra?

Az első randi szól ismerkedésről, talán még a második is, hogy a nő megbizonyosodjon, hogy tényleg kell e neki a pasi, de átlagba már ilyenkor van csók a végén, ha tetszik neki a srác.

És ez még egyáltalán nem szerelemből történik.

Ne hogy már egy gyerekes csajra várjak 30 évesen, aki nincs tisztában önmagával. Mi, még talán én babusgassam is, vagy mi?

Többlet randival reményt ad a pasinak, de mi van, ha kitalálja a 6-7, 10. randi után, hogy bocs, még sem kellesz, akkor meg töri össze a másikat.

Szerintem megérdemli az a szerencsétlen jelölt, hogy megcsókolhassa a számára tetsző nőt, ha az már 2-3 alkalommal randizott vele.

2018. okt. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előre tudod, hogy a hatodik randin szeretnél csókot?

Mert ez nekem picit túl konkrét. Ha héti egyszer értek rá, akkor az másfél hónap, az nagyon sok idő. Szexre oké ennyit várni, de csókra nem.

És mit csinálsz? Elhúzod a fejed, ha megcsókolna? Akkor is, ha amúgy tetszik a fiú, de neked az gyors? Nagyon kevés pasas tolerálná. Egy ilyen jelenet után nem lenne következő randi.

Én nőként furán érzem magam ha az első randin semmi fizikai kontaktus nem történik, nekem a csók sem lenne túl gyors.

2018. okt. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát, nézd, kérdező! Ha velem egy csaj a hatodik randin akarna csak csókolózni, az nem az ő hibája, hanem az enyém. Én nem tudtam ugyanis elvenni az eszét, én nem tudtam magamba zúgatni annyira, hogy mindent nekem akarjon adni, amije csak van.

Innentől kezdve tehát nem értem a kérdést.

2018. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!