Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mien idős korban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mien idős korban lehet járni egy fiúval?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe nagyon szerelmes vagyok és nagyon szeretem meg minden,de 12 éves vagyok ez korai lenne?????
2010. jún. 24. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Mutass egy bikinis képet, és megmondom.
2010. jún. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Most még csak találkozgass vele.Ne siess nagyon.Van még sok időd:)
2010. jún. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
ilyen kérdésekkel ezekhez nem fordulnák meg mindjárt leribiznek meg mindenféle utca sarkinak nyilvánítanak.... 14L
2010. jún. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök aranyos vagy. Először csak randizgassatok:) Tényleg ne siess.Sok sikert:)
2010. jún. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mások hogy vannak vele, de nekem már ovódás korbomban is volt barátnőm, meg második osztályban is, stb... Jó, persze, nem voltak komoly "kapcsolatok", de szerintem az ember már gyerekként elkezd a másik nem fele érdeklődni. Tapasztalatot pedig csak úgy szerezhet, ha lesznek párjai, stb.

Ez természetesen nem azt jelenti, hogy mindent meg kell tenni, amit egy párkapcsolatban csak lehet (pl. nem kell úgy tenni, mai fiatalok többsége). De szerintem ilyen korban, mint a kérdező, a kézenfogva járás + a puszi, csók elfogadható. :)

Kérdező, ha úgy érzed, hogy szereted a fiút, és ezt ő is viszonozza, szerintem meg lehet próbálni egy kapcsolatot. :P


16/F

2010. jún. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy nagyon szeretem őt de a szüleim nem engedik meg viszont az ismerőseim már járhatnak.Esetleg találkákon még szóba jöhet a csók?
2010. jún. 24. 00:33
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem maradjatok még a legózásnál
2010. jún. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ugyanmár utolsó, hagyjuk ezt a szöveget, nem hiszem, hogy te 12 évesen nem voltál szerelmes és nem tetszett meg egy lány sem...


16/F

2010. jún. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hát én se most se 99 évesen nem járnék egy fiúval se :)

17f

z5olti

2010. jún. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eggyet értek azzal a 16 éves sráccal. Egy járásba mi olyan nagy dolog ? Törd magad egy csomó ideig azon a fiún, de én adnék a tanácsot ;) : SOHA ne fuss fiú után, ha ő odamegy hozzád és megkérdezi, hogy akarsz e járni vele mondj igent nyugottan, de neki kell megtennie a végső lépést :) Nem korai a szüleid pedig meg fogják érteni am nem muszáj tuudniuk róla ;) Sok sikert. L
2010. jún. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!