Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szóltok azokhoz a csajokho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok azokhoz a csajokhoz akik nem túl vékonyak és Rockerek? Járnátok velük?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 23:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel :D
2010. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
miért, te is az vagy? :)
2010. jún. 23. 23:14
 3/20 anonim ***** válasza:
ez megint olyan izlés kérdése "kinek a pap,kinek a papné" mert 1 duci is lehet normális és helyes is...minden csajban van vmi különösen szép...ne mindjárt a hibáit keresd
2010. jún. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
egy uzsidoboz metal lédi...offos igyon sok kannásbort és élvezze ki hogyha elesik akkor pattan eggyet
2010. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
én már jártam olyanna:D és nem ivott nem cigizett meg semmi. és én rapper vagyok:D
2010. jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha tetszik akkor persze.
2010. jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Igen
2010. jún. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
15%

Most tényleg az a kérdés, hogy a fiúk járnának-e egy olyan csajjal, aki dagadt, mint egy koca és mivel sem a szépségével sem az eszével nem tud kitűnni a tömegből ezért színes acélbetétes bakancsot vesz meg fekete rongyokat aggat magára, hülyén sminkeli magát és a diszkótuctuctól alig eltérő, de színvonalban hasonló mainstream poprockot hallgat?


Nem akarlak elkeseríteni, de ehhez keresni kell magad mellé egy hasonló lúzert....

2010. jún. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
nem túl vékony a legjobb, de a rokker soha
2010. jún. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

nálam rohadtul nem ezt jelenti a rockerség,mint amit leírtál:D

én pl rocker vagyok,nem hordok acélbetétest,de többnyire fekete cuccokban járok,ápolom a hajam :D...

sokkal igényesebb vagyok,mint pár diszkós..

2010. jún. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!