Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs önbizalmam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs önbizalmam a csajokhoz?

Figyelt kérdés
Nem értem magam, nagyon nem. Igényes, sportos, mosolygós, normális srác vagyok, ahogy észreveszem viszonylag sok szép csajnak bejövök. Amikor azonban a tettekre kerül a sor, oda kellene menni egy jó csajhoz buliban például akkor egyszerűen lefagyok. Valamiért nem tudok odamenni hozzájuk, de nem tudom miért. A pohár tegnap telt be: egy bombázó csaj odajött hozzám, megkérdezte akarok vele táncolni. Nagyon bejött, de valamiért azt mondtam hogy majd talán később. Magam ellen cselekszek? Miért van ez? Ez már haverom barátnője szerint is ciki.
2011. márc. 31. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
nem volt rossz kapcsolatod még?
2011. márc. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem volt még semmilyen sajnos
2011. márc. 31. 11:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne is mond,nálam is van ilyen,de nálam csak akkor ha nekem kell kezdeményezni,egyszerűen g'ci jó dumám van és ha egy jó csaj van akkor lefagyok,egy rondának meg töksimán előadom magam és szakadnak rajtam,ez kéne a jócsajoknál is de nem megy,és nem tudok ellene semmit se tenni.

jó ruháim vannak és jofej vagyok meg egész helyes is és velem is ez a gond,és egyszerűen nem találom a megoldást,van,hogy az alkohol sem segít akkor is gyáva vagyok,kivéve ha tajrészegre iszom magamat

2011. márc. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ha tényleg nem nézel ki rosszul, akkor nem cseszheted el semmivel!
2011. márc. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha gyökér ésszel gondolkozunk: Ekkora lúzer nem lehetsz...de tényleg. Odamegy egy csaj és te lekoptatod?

Ha értelmesen nézzük a dolgokat: Majdnem jól csináltad! Csak a lekoptatás után oda kellett volna menj a csajhoz és elnézést kérni, hogy rosz paszban vagy, most halt meg a bácsikád, aki mintha az apád lett volna és kisirni magad a mellén. És bezsákolni a cuccost. Ne legyél teszetosza. Igy sose fogsz összejönni senkivel. Nem baj, ha félénk vagy esetleg hebehsz habogsz, ha jól nézel ki nem fogja érdekelni a csajt, sőt még édinek is fogja találni. Szóval inkább próbálkozz és ne itt vesztegesd a napod! Hajrá!

2011. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ez már haverom barátnője szerint is ciki."


Na ezt sürgősen felejtsd el! Nagy ívben le kell szarni más véleményét, mert ezek csak hátráltatnak, ha nem is tudatosan, de tudat alatt rosszul tud esni.


"nem volt még semmilyen sajnos"

Meg is válaszoltad a kérdésedet. Alul értékeled magad és bizonyára azt hiszed, hogy te nem érdemled meg, hogy jó csajod legyen. Természetesnek veszed, hogy neked nincs senkid és amikor valaki önként felajánlkozik, annyira megdöbbensz, hogy el sem hiszed és nem tudsz mit kezdeni a helyzettel, pont mint amikor egy csóró sok pénzt nyer a lottón. Mivel sose volt neki, nem tudja, hogy mit kezdjen vele.

2011. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fúú szerintem ha egy lány megy oda hozzád és táncolni hív, nincs veszteni valód..sőt :) Engedd el magad. Najó ez nem mindig megy könnyen, de próbáld meg..nyilván nem véletlenül ment oda ;)
2011. ápr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!