Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem annyira férfias srácok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem annyira férfias srácok! Ti hogy tudtok ennyire naivan viszonyulni a csajokhoz?

Figyelt kérdés

Nem zavar benneteket, hogy kihasználnak, meg hülyének néznek? Miért nem léptek át keményebb stílusra?


Miért nem akartok igazi férfiak lenni?


2010. ápr. 21. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem
2010. ápr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
miért kérdezel ilyen hülyeségeket ? nem lehet, hogy nem is ezzel van a baj, hanem veletek csajok ? figyelj, valaki nem tud csak úgy stílust váltani. Akinek meg nem tetszenek az ilyen stílusú fiúk, azok keressenek mást. nekem ez a véleményem.
2010. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De miért nem tanultok a kudarcból?
2010. ápr. 21. 16:12
 4/12 nielindi ***** válasza:

azt lehet kihasználni, aki hagyja magát. és ugyanugy hülyének nézni.


a másik, h nem minden csaj b@ssza át a pasit, sokszor az ellentéte igaz, amikor azt hiszi egy pasi, h ettöl aztán kurv@ra férfi!

2010. ápr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én például azért nem változtatok, mert ilyen vagyok, és kész! Ha ez senkinek sem kell, akkor ne kelljen, de én továbbra sem fogom megjátszani magam valaki kedvéért! :)


"Vagyok, ami voltam! LESZEK, AMI VAGYOK!!!" :)

2010. ápr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Személy szerint undorodom az olyan típusú férfitól, aki kb. a te fogalmaid szerinti "igazi férfi" lehet. Ellenben eszembe se jut kihasználni és hülyének nézni egy őszinte férfit.


Ízlések és pofonok.

18L

2010. ápr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves 18L!


Jusson csak eszedbe a hány fiúbarátod volt, akik hónapokig kísérgettek, aztán mintegy véletlenül 3 hónap után elmondtad nekik, hogy a barátjukra buksz. Mi ez, ha nem átvágás. Te is jól tudtad mire megy ki a játék és élvezted a dolgot. A csajoknak jól esik, ha az őszinte érzelmeinket aláaknázzák. Remek érzés lehet!

2010. ápr. 21. 21:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is dögöljön meg az összes nagyarcú kis retek. Egyszer engem is megszívatott egy, azóta kizárólag flegma és gyökér vagyok, és minden jó.
2010. ápr. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én olyat vettem észre, h sok olyan, aki úgymond "nem valami férfias" az ezt nem ismeri be magának, nincs önkritikája...és hát kevés olyan dolog van , ami annál szánalmasabb, mint amikor vki, aki nyilvánvalóan nem az a menő gyerek alkat megjátssza a nagymenőt, és görcsösen próbálkozik olyan csajoknál, akiknél úgysincs semmi esélye, aztán meg megy a nagy rinyálás a neten, meg itt-ott, h há de vettem neki ajándékot is, meg járok a diszkóba is ahol mindig jó beba*zok blablabla.És akkor azt hiszi, h ettől milyen tökös muhahahahaha.Szerintem mindenki viselkedjen személyiségéhez illően, és ne próbáljon meg valaki más lenni, mint aki valójában.Mindenki fogadja el saját magát szerintem, és a saját jó tulajdonságaival foglalkozzon, ha olyan nincs, mert ronda, béna, szerencsétlen, és még nem is túl okos.....hát akkor az szivacs :DDD.....de vannak hasonló adottságú csajok, úgy hogy akkor sincs semmi veszve.Ne legyetek ilyen lekvárok, hozzátok ki a helyzetből a maximumot ;)

25/F

2010. ápr. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sztem ha már férfi vagy és ha lenézel ott van egy f@sz, akkor viselkedj is ahhoz méltóan!


Ergo, ha ronda,béna és szerencsétlen vagy, akkor állj a sarkadra és harcoljál. Gyúrd ki magad, győzd le a félelmeidet, legyél férfi! Sztem az emberek azért bénák, mert bénák akarnak lenni. Aki kemény akar lenni, az kemény lesz!

2010. ápr. 24. 01:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!