Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Édesapámnak lehet még valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin42 kérdése:

Édesapámnak lehet még valaha barátnője?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztek külön anyukámmal, már 15 éve házasok voltak, de megromlott minden, szétköltöztek minden, Én apukámmal lakok együtt. nem hiszem, hogy egy nagy csajozós, és félek, hogy nem fog magának tálalni nőt, márpedig nem ártana vki akire számíthat. Persze rám is számíthat, meg az anyukájára, de akkor is egy nő más.44 éves, szokott inni,de egy hölgy hátha eltérítené a rossz útról. Biztos őt is megviselte, hogy elkellet adni egy nagy házat.
2010. jún. 23. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
miért nézed le apádat?sztem voltatok már sokszor szar helyzetbe és azt valószínű nem te oldottad meg....................................
2010. jún. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ezt nem viccnek írom: Salsa-tanfolyam!

annyi középkorú szingli nő egy helyen, mint a salsa-tanfolyamokon a világon nincs. Meg amúgy is szeretik a nők, ha valaki tud táncolni, szóval egy próbát simán megér, addig is társaságban van :)

2010. jún. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
miért ne lhtne???csak le kellene szoktatnod az ivásról!!és attól fogva simán fog menni minden
2010. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én apukámra is ez a sors vár..

Anyu megmondta neki hogy 1 év mulva elhagyja ha befejeztük a sulit..:S MErt elege van a családból.


Csak én apum 51 éves, mondjuk salsázni még tud talán :D

2010. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44 évesen apukád fiatal férfi. Biztos, hogy lesz még párja.
2010. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem Én oldottam meg, hanem folyton az nagyim segített neki, de meg mondta, hogy nem fog, mert apu nem1x bunkó volt vele...
2010. jún. 23. 22:49
 7/10 A kérdező kommentje:
Ivás már egy jó ideje probléma a családban, sokszor iszik, és hiába mondjuk neki, szép-kevésbé szépen, hogy ne tegye.
2010. jún. 23. 22:51
 8/10 anonim ***** válasza:

hát akkor majd rájön és változtat.felnőtt ember elvileg nem?adok neked 1 jótanácsot.ne akard a világ gondját magadra venni mert lessz sok ezer megpróbáltatásod az életben,főleg ilyen családi háttérel ebben a szép kis országban.nekem nehezebb volt de megoldottam mindent.

a lényeg,egyszer az életben juss el addig amíg azt nézed csak h neked mi a jó!!!

2010. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az én anyum és apum az ivás miatt mentek szét....szóval...
2010. jún. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyik haverom faterja 50-es.Hozzá képest fiatal 30-35 éves nője van,csajozik mellette és profikhoz is jár.De ő nagyon tele van lével.A másik 55 körüli,2 éve szedett fel egy 22 éves csajszit,de előtte is csajozott folyamatosan.

Az utolsó kb 58 éves,ketten laknak együtt másik haverommal és ki van készűlve,hogy az öreg több nőt visz haza,mint ő.

44 évesen fiatal ember,csak lehet kicsit berosdásodott.

2010. jún. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!