Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire számit a külső egy srácnál?

Figyelt kérdés
Fontos,hogy jól nézzen ki,vagy elég ha sármos vagy vicces..?!Mert sokszor láttam már,hogy egy dögös csaj egy nem valami jó vágású sráccal ment kéz a kézben..,gondolom nem a külseje miatt járt vele a leányzó!Ezért merült fel bennem ez a kérdés.. 19F
2010. jún. 23. 22:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Örülünk hogy feltetted az 1000.-ik ilyen kérdést! Amúgy engem is érdekel :D
2010. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Bocs -> 1000. simán.
2010. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mindenki azt fogja mondani, hogy a külső nem számít meg stb... Mindenkinek számít valamennyire, ez ösztönös (remélem nem kell ecsetelnem az ősember párzási szokásait:DD)

Mindenkinél más a szép/helyes/jóképű, lehet annak a lánynak helyes volt. Vagy milliomos a pasi.

2010. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
csajszi v_k....100%-ból a csajoknál max 20% a küélső....többi a belsőben rejleik.....bocs a hülye fogalmazásért de este van már :D
2010. jún. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Bocs nem tudtam már ennyien megkérdezték:))) Vagy lehet nagy volt a bréje a srácnak azért járt vele a példámban szereplő srác.
2010. jún. 23. 22:44
 6/17 anonim válasza:

Annyiban fontos, hogy ha nem ismered, akkor természetesen először a külseje fog meg. De a jó külső ugyanakkor semmit sem ér, ha egy tirpák az illető. Nekem személy szerint annyiban fontos a külső, hogy első látásra valami megfogjon benne. De a legfontosabb az, hogy legyen humora és jó legyen az illata.:) Ha ez a kettő stimmel, akkor a külsőn "sokat dob"!:D

Persze ezek az én személyes igényeim, mindenki másra bukik.:)

2010. jún. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tehát ha jól értem 100% csajból max. 20%-nál fontos a külső,a többi 80 % csajnál a belső számit,jól értelmeztem?:D
2010. jún. 23. 22:46
 8/17 anonim ***** válasza:

mindenkinek számít a külső,csak van aki néz mást is.ha elég nagy ratyi vagy,és/vagy pénzes akkor is rengeteg jó kinézetű nőt megkapsz,csak nyald a seggüket.ezt a fiatalokra értem kb olyan 27 alatt.késöbb már más tulajdonságok is dominálnak.

23/ff

2010. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A ratyit az úgy értetted,hogy "nyálas"?
2010. jún. 23. 22:55
 10/17 anonim ***** válasza:

Nézd, hazudnék ha azt mondanám, hogy nem fontos a külső. Igenis legyen magas, helyes, csibészes mosolyú DE hiába külsőleg ő a tökéletes, ha a belső tulajdonságai alapján egy tapló.


Nem egy "tökéletes" fiút hagytma már ott belső tulajdonságai miatt. Ellenpélda: Volt egy srác aki nagyon nem tetszett,undorodtam tőle aztán megismertem és beleszerettem. Azóta nem is értem mi nem tetszett benne:D Erről ennyit.


L/18

2010. jún. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!