Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szerintetek szexi ha egy lánynak van fogszabályzója vagy éppen ellenkezőleg...undorító...smárolnátok egyáltalán fogszabályzós lánnyal?
2010. jún. 23. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

aham,ha belenne kotozve a labad mert baleseted volt,akkor veled smarolna valaki,vagy undoritonak tartana?


clyde88

2010. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha minden más jó akkor leszarom
2010. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van olyan akinek kifejezetten jól áll. De mivel engem csak komoly, hosszútávú kapcsolatok szoktak érdekelni, nem foglalkozok vele, mivel egy fogszabályzót az ember jobb esetekben nem élete végéig hord.
2010. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem sexy a fogszabályzó
2010. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem is szexi a fogszabályzó
2010. jún. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak telljesen igaza van, csak olvasni kell a sorok között:)
2010. jún. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!