Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek mi a véleménye arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye arról, hogy ha az első 3 randin belül anyagilag stabil emberek étterembe mennek, akkor a férfi fizet? Vagy mindenki magának?

Figyelt kérdés
2018. okt. 1. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Mindig a meghívó fél fizet. Legyen akár nő, akár férfi.
2018. okt. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy is a férfinek illik fizetni, a nőnek viszont nem illik ezt kihasználni :)
2018. okt. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a férfinek kell. De itt olvasom sokat pasi autójába se szállhat be a nő,nem is engedheti,hogy a férfi fizessen mert eladja magát. Sok lelkibeteg padi hozzávágja a lányhoz,ha etettelek itattalak nem küldhetsz el....ez van rossz világot élünk.
2018. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
A férfinek illik felajánlani, hogy fizet, a nőnek viszont nem illik elvárni. Egyébként úgy igazságos, ha fele-fele arányban fizetnek, hol egyik, hol másik.
2018. okt. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Én első három randin még nem mennék étterembe, és nem azért mert nem engedhetem meg magamnak.
2018. okt. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a saját részem fizetni, de azt is szívesen elfogadom, ha egyszer ő fizet, máskor pedig én.
2018. okt. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Tudom, hogy illem szerint a férfinek kéne fizetnie, de engem feszélyez ez a helyzet. Mindig azon kattognék, hogy ne rendeljek plusz egy italt, vagy desszertet, vagy a főételből az olcsóbbat válasszam, mert nyilván nem akarnám, hogy miattam legyenek nagyobb kiadásai. Meg amúgy is, nekem is van keresetem, mire fel mondanám azt, hogy fizessen ő? Tudom, hogy vannak, akiknek ez nem szimpatikus, de én akkor is azon lennék, hogy mindketten a saját fogyasztásunkat álljuk.
2018. okt. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnám elképzelni hogy a hölgy fizessen. Állok úgy anyagilag, hogy egy hónapban gond nélkül ki tudok fizetni néhány vacsorát.

Ha a nő ez mögött valami hátsó szándékot sejt vagy úgy gondolja hogy viszonzást várok el, akkor be is fejezhetjük mert annyira eltér a gondolkodásunk, hogy úgy sem fog működni a dolog hosszú távon.

2018. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tartom jónak étteremben (első randikon nem megyünk egymáshoz) a férfi fizet a később a nő főz valamit. Azért a hozzávalók sincsennek ingyen.
2018. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen osztom az utolsó véleményt.

Annyit még hozzátennék, hogy amelyik nő nem engedi meghívni magát, az egy jel, hogy nem akar a formális kapcsolatnál többet. Akkor viszont nem kell háromszor randizni. El lehet menni barátilag vacsizni és szétdobni a számlát.

2018. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!