Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért csinálja ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, nagyon tetszik nekem, de elég furán viselkedik. Egyik nap tök kedves, egész este szemezgetünk, flörtölünk egymással. (Ekkor eldöntöttem hogy legközelebb elhívom randizni). De következő alkalommal szinte rám sem nézett, nagyon keveset beszélt hozzám, és olyan fura volt. Nem is erőltettem a dolgot tovább. Gondolkodtam, és arra jutottam, hogy megvárom hogyan viszonyul hozzám a következő találkozásnál. Erre örömömre megint tök kedves volt, közvetlen, sokat beszélt stb.

Most akkor ilyenkor mi van? Vagy csak egyszerűen kedvetlen olykor.

Lányok ti mikor viselkedtek így?


20f


2010. jún. 22. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Hát neki is van magánélete és lehet h nem alakul mindig a legjobban, vagy hát menstruál ugye aztán a kedélye nem mindig valami stabil...
2010. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ilyet én is csináltam:

egyik nap mosolyogtam rá,sokszor rápillantottam.aztán másik nap,csak elmentem mellette.csak akartam látni,hogy akkor is érdeklődik-e utánam,amikor én nem nézek rá.

összejött,azóta is együtt vagyunk=,]

2010. jún. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ManóÓócska válasza:
100%
hangulatember
2010. jún. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet hoyg csak rosszkedve volt vmiért...vagy lehet hogy csak kíváncsi volt és az a helyzet amit a 2.válaszoló írt
2010. jún. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet h nem akarja, h elbízd magad, és meg legyél rüla győződve, h könnyű dolgod lesz vele 18l
2010. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Aham...


Köszi a válaszokat!


Nem gondoltam hogy ennyire népszerű ez a lányok körében. Mármint ez a játszadozás, hogy egyszer mosolygok, egyszer nem, egyszer nézem, egyszer nem stb. Akkor mostantól erre figyelni fogok. :D


Milyen kis huncotok vagytok! :D

2010. jún. 22. 16:48
 7/10 anonim válasza:
100%
de biztos örülne neki,ha elhívnád randizni..lehet,hogy néha azért van egy kicsit rossz kedve,mert nem kezdeményezel..hívd el bátran :)
2010. jún. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Menstruál!
2010. jún. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

1:Lehet csak simán szar kedve volt.

2:Lehet csak játszik..

3:Lehet nemtudja mitakar,vagy fél belemenni egy kapcsolatba.

De szerintem ha komolyan érdekel téged ez a lány akkor menny oda hozzá és beszélj vele hogy te mit szeretnél.


16L

2010. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja ha valakit érdekel, azóta kiderült, hogy miért viselkedik így. Semmit nem érzett irántam, csak játszadozott. Várta hogy "valljak" neki, majd szépen kikosarazott.
2010. júl. 13. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!