Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti találkoznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti találkoznátok olyan pasival, akinek több, mint 10 éve nem volt kapcsolata?

Figyelt kérdés
Vagy tuti valami kattanása van?
2018. szept. 12. 16:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
39%

Nők logikája: 10 éve nincs senkije, akkor most már dögöljön meg szinglin.

Örülj neki, hogy ennyi idő után feléd érdeklődést mutatott, és összejönne veled.

2018. szept. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
64%
Ha állítólag nem számít a nőnek a múltja (ugye?), akkor miért számít egy férfinál?
2018. szept. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
54%

A nők múltjával nem szabad foglalkozni, a múlt az múlt. Ne foglalkozzál már vele, hogy 2 idegen afgán dugta a sziget fesztiválon egy sátorban, ő csak élvezte az életet.

Egy nő viszont az utolsó részletekig akar tudni rólad mindent, mint egy részletes CV, és minden apróbb baki miatt koppantva vagy.

2018. szept. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
53%
De hát itt is írják a női válaszolók, hogy ne görcsöljön rá erre a kérdező.
2018. szept. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
35%

Lüke vagy, ahelyett hogy örülnél, hogy a korcs nőcik nem rontották el, ehelyett húzod a szádat:D

Csak nem az zavar téged, hogy nem kellettél neki?:D

2018. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
30%

Hát nem tudom....

Azért óvatosan. Figyeld, nem nárcisztikus-e, vagy csak szimplán nem rigolyás-e. Ha igen, akkor lépj le.

2018. szept. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
44%
Ha az "önfejlesztés" nem szcientológiát takar, akkor adnék neki egy esélyt.
2018. szept. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
36%

Egyáltalán nem selejtes az, akinek 10 éve nem volt kapcsolata! Pont hogy neki van több esze.

Persze ha egy kapcsolatfüggőt kérdezem meg,az naná hogy zombiapokalipszist vizionál majd. Kb. mintha egy narkósnak magyaráznád, hogy van élet anyag nélkül is.

2018. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
78%
Na, a sok gyikes kocka magára vette. :D
2018. szept. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
43%

Őszintén szólva, annó én is úgy gondoltam, hogy akinek ilyen sok éven keresztül senki sincs, annak bizony van "valami baja".

De.. van egy ismerősöm, aki 6 éve szingli. Pedig jó pasi, humoros, empatikus. Minden meg van benne szerintem, valamiért így alakult az élete. Pedig már 36.

Nekem nagyon tetszett , de bizonyos okok miatt ez esélytelen volt.:)


Szóval kérdező, szerintem találkozz vele, aztán majd alakul.

2018. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!