Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti talalkoznatok a tovabbiakba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti talalkoznatok a tovabbiakban egy ilyen pasival, vagy rosszjellemnek könyvelnetek el?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyi buliban megismertem egypasit aki egy masik cegnel dolgozott es megkertem h adja meg az elerhetöseget a fönökenek mert en is ott átnyergelnék mert hamarosan lejar a szerzödesem

Megadta söt meg arról is szó esett hogy bejövunk egymasnak es talalkozni kene masnap

Masnap kavezas közben mondta h adjam meg a szamom megegyszer , mert elvesztette es hivjam fel

Mikor hivtam ,a mobilom lementett szamotjelzett , az allitólagos fönökeszámját es az ö mobilja csengett

Atvertnek ereztem magam

Vagy lehet hogy eltúlzom es túl sokat vártam? En jellemtelen hazugnak erzem



2018. júl. 20. 23:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyikunk sem volt ittas a bulin
2018. júl. 20. 23:40
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez elég betegnek hangzik. Valami nincs rendben a pasassal, az biztos.
2018. júl. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy ő maga a főnök most ott, aki illetékes, vagy egy szemét kretén, ha nem főnök.
2018. júl. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Lehet úgy érezte hogy nem ismer engem eléggé ehhez, hogy megadja a szamot , de akkor megmondhatta volna ezt

Igy átvert inkabb

2018. júl. 20. 23:48
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Aki az elején hazugsággal indit,jot ne várj,ez sajnos saját tapasztalatom..
2018. júl. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41 évesen lehetnél érettebb.
2018. júl. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel ő is ember lehet csak elfelejtette hogy megvan a szamod keep calm ne akadj fennt mindenen mintha te nem felejtenel el dolgokat én első randin lehet meg a nevet sem jegyzem meg a masiknak
2018. júl. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném tőle, hogy miért azt a számot adta meg, csak hogy ne legyen belőle félreértés, de egyébként nagyon nem lenne szimpatikus és hanyagolnám.
2018. júl. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

LOL


egyszer egy lány 4x adta meg a számát, mire sikerült megjegyeznem, utána sok évig voltunk együtt.

2018. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!