Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy netről megismert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy netről megismert lánnyal randiznátok, de nem tetszene nektek, akkor találkoznátok még vele vagy keresnétek másikat?

Figyelt kérdés
Tételezzük képen tök szimpatikusnak tűnik, de élőben nem tetszene. Ilyenkor jobb lenne még találkozni vele hátha majd megszépűl vagy keresnétek tovább abban a hitben, hogy majd lesz egy igazán vonzó nő?
2018. febr. 9. 11:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha a férfinak, (ahogy itt írják) nehéz eljutni a társkeresőkön akár csak randira is, akkor ha még nincs másik, esetleg jobb csaj a képben, lehet találkozna veled. Nekem egy fiú azt mondta erre, akit itt istápoltam, hogy náluk úgy van, hogy egy átlag lányt totál el tudnak fogadni, ha nincs benne semmi különös, nem túlsúlyos nagyon, elfogadják kívülről, megismerik belülről, és idővel abba szeretnek bele. Ezt talán két fiú is írta nekem itt.
2018. febr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ, látom hogy a nőnek bejövök, akkor folytatás, 1-2 ágyjelenetig.

Közben azért keresni kell azt aki tényleg be is jön.

2018. febr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Aki tetszik, azzal folytatom, a "kínálattól" független. Én tudok levegőt venni punci nélkül is, nem fontos annyira ez, hogy bárki legyen. Ha nem tetszik, hát nem tetszik, majd talán lesz olyan is, aki tetszik. Nem nagyok az igényeim, de azt ugorja meg, különben nem lesz vonzalom.
2018. febr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
#2 Persze mindezt úgy, hogy hitegeted az első delikvenst..ilyenkor olyan jót röhögök magamban, mikor megy itt a “nők ilyen gonoszak, olyan szemetek”, de közben ti sem vagytok jobbak semmivel sem :D Én nő vagyok és soha nem megyek második randira olyannal, aki nem tetszik. És a pasik esetében is abból szoktam kiindulni, hogy talán nem olyan szánalmasak, hogy olyannal randizgassanak többször is, aki nem jön be nekik(de ahogy #2 válaszoló esetében láthattunk, vannak ilyen szánalmas egyedek is).
2018. febr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Hát az az igazság, hogy az egyik csajt túl alacsonynak és vékonykának találtam, nekem meg jobban bejön az, ha van mit fogni rajta. Nem szeretem a pici melleket és azt se, hogy alacsony hozzám képest. Pedig képeken elég szépnek találtam és élőben is szép volt az arca, de a vékonysága miatt nem találtam vonzónak.

Csak azért kérdezem, mert szeretnék abba hinni, hogy nem kell nagyon megalkudnom és találok egy olyan lányt, akit igazán vonzónak találok és szerethetem. Többen tanácsolták, hogy ilyenkor megéri többször találkozni vele, de nem úgy az igazi, ha első látásra megtetszik utána megismerjük egymást és ha jól éreztük akkor újra találkozunk? Itt a tetszés pont hiányzott és nem érzem, hogy enélkül működne.

2018. febr. 9. 12:07
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Tehát most mi döntsük el helyetted, hogy megpróbáld-e a lánnyal?
2018. febr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha te a teltebb nőkre buksz, akkor teltebb nőkkel randizgass. Ilyen egyszerű. Nem kell senkit hülyíteni, ha egyszer nem az eseted, hanem megmondod neki, hogy bocsi, de te úgy érzed, hogy ez nem fog közetek működni és kész, keresel mást. A lány is megérdemli, hogy ne vesztegesse az idejét olyanra, akinek nem tetszik.
2018. febr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ha tini akkor várj másra, ha szerencsétlen vagy a párkeresésben, felnőtt vagy akkor pedig adj esélyt neki, hátha megkedveled.

2018. febr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#8 ki olyan szerencsétlen, hogy vékony lányt találna kapcsolatra, de teltebbet nem? :D Ez valami fordított univerzum?
2018. febr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, kérdés az, hogy ha már két éve nem volt rád kíváncsi egy nő sem még egy randi erejéig sem, akkor azért még találkozhatsz vele, mit veszítesz, hátha tényleg megkedveled, megszépül. (Nem kapcsolat, csak még pár randi) Ha viszont semmiség neked randikat kerekíteni nőkkel, akkor érdemes tovább keresni, várni. Ez ettől is függ.
2018. febr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!