Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy netről megismert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy netről megismert lánnyal randiznátok, de nem tetszene nektek, akkor találkoznátok még vele vagy keresnétek másikat?

Figyelt kérdés
Tételezzük képen tök szimpatikusnak tűnik, de élőben nem tetszene. Ilyenkor jobb lenne még találkozni vele hátha majd megszépűl vagy keresnétek tovább abban a hitben, hogy majd lesz egy igazán vonzó nő?
2018. febr. 9. 11:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
# 4/10 Kettes vagyok, miért szemétség? Több nő is volt már, hogy azt mutatta oda van értem, még az ágyban is és a végén kinyögte, csak azért, hogy X-et, Vagy Y-t féltékennyé tegye és leléptek. Volt aki tényleg odaadóvolt. Mikor kiderült, nem tud lehúzni pénzel, kámfort játszott.
2018. febr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#11 Ők is szemetek voltak, de az is szemétség, amit te csinálsz. Akkor most így mivel vagy jobb náluk? :D
2018. febr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ezért érdemes mihamarabb találkozni velük. Minél többet beszéltek, annál jobban megkedveled.. Annál szimpatikusabbá válik. Kitöltöd a hiányzó részeket a fantáziáddal ami erősen érinti a külsejét is. Majd esetlegesen jön a hideg zuhany. Ez borzalmas érzés. Jobb mihamarabb túlesni ezen. Én sajnos tapasztalatból beszélek. A kérdésre válaszolva, én virágnyelven megmondtam neki, hogy kissé csalódtam a külsejében, nem erre számítottam, továbbá nagyon rosszul érintett, hogy ilyen helyzetbe hozott.
2018. febr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Neten csak haverkodok legfeljebb, társkeresési céllalal élőben azoktam iamerkedni. Volt olyan, hogy neten összehaverkodtam lánnyal, többször is találkoztznk
2018. febr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha nem éreznék vonzalmat, akkor nyilván nem.
2018. febr. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
"...hátha majd megszépül." Ennyi erővel tökmindegy lenne kivel randizol, legfeljebb majd varsz, "hátha megszépül".
2018. febr. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!