Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Okos pasik (orvos, jogász,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okos pasik (orvos, jogász, mérnök stb) randiznátok olyan lánnyal, akinek nincs olyan magas végzettsége, mint nektek?

Figyelt kérdés
Nyilván nem nyolc általánosra gondolok :D

2018. febr. 3. 13:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

H..lye vagy kislány. Nemcsak az okos, akinek az általad felsorolt végezettsége van. Ők csak TANULTAK!


Látszik, hogy milyen éretlen gondolkodású vagy.

2018. febr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
19%
Ja a kérdés az hogy ő szóba állna -e velem. Most osszak névjegykártyát minden szembejövőnek? Civilben nem rí le senkiről sem a foglalkozása eléggé. Szal valószínűleg a kétkezi munkás akinek 1-fokkal jobban áll a borosta, jobban elkápráztatná a kérdésben szereplő csajt.
2018. febr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
Nekem más jellegű természettudományos diplomám van és attól még lehetek okos. 🙂 Járnék, ha szellemileg, érzelmileg, lelkileg egy húron pendülünk.
2018. febr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
Első válaszoló ne alázd meg magad!Ezzel a szabadságharccal csak frusztráltnak tűnsz meg egyébként is ott van a “stb”. Megint átesünk a ló túloldalára hogy aki diplomás az szégyellje, hallgassa el mert az önjelölt, élet iskoláját végzett okosok kirekesztve érzik magukat
2018. febr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ez csak közvélemény kutatás és igen tudom, hogy vannak más menő diplomák is, de felsoroltam párat
2018. febr. 3. 13:33
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Miért hiszi manapság azt mindenki, hogy csak az az okos akinek diplomája van?
2018. febr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
És aki 19 éves és okos, azzal mi a helyzet? Mert annak valószínűleg nincs semmilyen diplomája.
2018. febr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

"Aki diplomás, az érje be velem, de én csak diplomással érem be!" :D

Amúgy elárulnátok, hogy ki az, akinek diploma/végzettség viszonylatában támad erekciója/nedvesedik a lába köze?

2018. febr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nekem is diplomám lesz, de nem ilyen sztárszakon. A kérdés pedig egyszerűen onnan jött, hogy randiztam egy orvosissal aki folyamat osztotta hogy nekem jaj de könnyű, lenéző volt

2018. febr. 3. 13:53
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
A bunkóság és kivagyiság diploma- és végzettségfüggetlen dolog.
2018. febr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!