Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Okos pasik (orvos, jogász,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okos pasik (orvos, jogász, mérnök stb) randiznátok olyan lánnyal, akinek nincs olyan magas végzettsége, mint nektek?

Figyelt kérdés
Nyilván nem nyolc általánosra gondolok :D

2018. febr. 3. 13:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
17%

Orvossal eleve nem randizom, ismerkedem, mert:

1: sosincs idejük tanulás/munka miatt

2: a legtöbbje lenéző, gőgös, öntelt mindezt úgy, hogy fingjuk sincs a keleti ájurvédikus gyógyításról, csak a nyugati, tüneti kezelést nyomató módszerekkel operálnak. Buta orvos pedig nem szerencsés partner.

2018. febr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%
nekem PhD fokozatom van, paromnak kozepiskolai vegzettsege, soha nem volt ez tema
2018. febr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
29%
Na és a pénzügyesekkel, gazdaságelemzőkkel mi a helyzet??:D Mi nem vagyunk elég okosak?:P
2018. febr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ott van a stb :(
2018. febr. 3. 14:42
 15/19 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon nem érdekel a végzettség, ha valaki értelmes, tud helyesen írni, valamint hozzá tud szólni különböző témákhoz.
2018. febr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%

Ezek szerint te még nem vagy okos kérdező, mert még nincs meg a diplomád. Amikor elképzelem, hogy egy csapat hülye vonul talárban (már ahol van), majd amikor kezükkel a diplomájukat illetik, szemükben felcsillan az értelem, bárgyú ábrázatuk pedig hirtelen rendeződik, eltökéltséget és értelmét sugározva, valahogy mindig nevetnek kell :D. Nem a papír ennek a mércéje szerintem.

31/f

2018. febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
45%
Diploma mánia! Hányingerem van ettől az egésztől. Sokan nyíltan hangoztatják: Nem is számítasz embernek ha nincs diplomád! Az a sok gyerek akiket megfosztanak a szüleik a gyerek koruktól, mert "evidens" hogy diplomája legyen a gyereknek akkor is ha közepes képességű. Aztán a sok felfújt, nagyképű hólyag akik ha nem tudnak érvelni egy vitában akkor jön a "nekem diplomám van" szöveg. Kedves Kérdező! Keress a saját kategóriádból akkor szerintem boldogabb leszel.
2018. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
36%
kit érdekel a diploma..kapcsolat terén inkább árt mint használ
2018. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mérnök vagyok és csak az érdekel, hogy jó társaság legyen.
2018. febr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!