Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes ismeretségből lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismeretségből lett valakinek komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés

Teljesen véletlenül ismertük meg egymást, bennem semmiféle párkeresési szándék nem volt, így csak beszélgettünk egy ideig. Megismertem őt magát, a családját, munkáját (mindezt persze virtuálisan) és egyik nap azt éreztem, hogy hiányzik. És azt, hogy szeretném megismerni hús-vér valójában. Apró kicsi flörtök voltak köztünk, ez miatt is kicsit tartok a személyes találkozástól, amitől ő sem zárkózik el, sőt ő hozta szóba először.

Csak bizonytalan vagyok, mert egy nem reális érzelem van bennem (a virtuális ugye sose az), valószínűleg benne is és félek attól, hogy csalódni fog bennem, pedig ebben a pillanatban is nagyon szeretném magam mellett tudni.

Tehát több hónap van mögöttünk, fokozatosan alakult ki bennem minden, ő azért küldött olyan jelzéseket, amik tulajdonképpen egyértelműek voltak. De még a hangját sem hallottam, hisz nem volt fontos, mert egész más miatt kezdtünk beszélgetni-ez egy közös hobbi.

Ha minden igaz nemsokára találkozunk és én félek. Mert most már számít, már fontos és már szeretném őt magát.

Járt már valaki így? Mi lett a vége?


2018. aug. 29. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon hasonló helyzet volt, mint a tiéd, csak mi barátok voltunk párkapcsolat előtt, és egyszer találkoztunk is futólag. Több mint egy éve vagyunk boldogok együtt, és összeköltözés előtt állunk.

Sok sikert kívánok nektek is, ne félj a találkozástól!

2018. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
nekem is netes ismertségből lett párkapcsolatom szóval bármi lehet.. de azóta már kiderült,hogy nagyon nem illünk össze, ettől függetlenül 2 éves távkapcsolat volt
2018. aug. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. aug. 29. 11:45
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Nekem ilyen kapcsoltaom van. Netes ismeretség, csak beszélgetés hónapokig, mindenről... ☺ Aztán találkoztunk személyesen és azóta is együtt vagyunk, mar több mint 5 éve. Szóval van remény! ☺

En is nagyon féltem az első találkozástól, de úgy éreztem, szeretem. Magát az embert, a lelkét, a hangját. Attól féltem, hogy majd én nem jövök be neki.Nem leszek elég vonzó... mit tudom én. 😁 Szerencsére valahogy úgy volt, ahogy én... szerette amilyen vagyok, hisz szinte mindent megbeszéltünk, együttéltünk a neten. Így személyesen sem okoztam csalódást.

Remélem szerencsésen alakul köztetek is! ☺ Drukkolok! 😊

2018. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez nagyon izgalmasan hangzik, kedves 4.hozzászóló. :) Bár én esnék már túl az első találkozáson, azzal könnyebb lenne minden.
2018. aug. 29. 11:49
 6/13 anonim ***** válasza:

Találkozó előtt felejsd el az összes érzelmet ami vele kapcsolatos. Az ilyen ismeretségekben az ember a hiányzó részletet a saját tapasztalataiból és érzelmeiből veszi, azzal pótolja ki és az ugyebár nem valós, nagyon szubjektív.

Ne legyenek semmilyen elvárásaid, próbáld kívülállóként szemlélni a helyzetet.

Amit tapasztalsz a személyes találkozón, megjelenés, összkép, benomások, érzések, metakommunikáció, ... na az lesz a valóság.

Nekem sok kapcsolatom vaolt a netről, a jelenlegi párom is onnan ismerem, 3 éve vagyunk együtt.


A virtuális dolgokat el kell felejteni és újraérpiteni a valóságot magadban az alapján amit tapasztalsz.


Én sokszor melléfogtam, nem azt kaptam ami láttam, hallottam a neten.

2018. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel. ☺ De egyszer be kell következnie. Minden oke lesz, ha ennyire egy hullámhosszon vagytok. ☺ Mar eleg jól megismertétek egymást, mi történhet?

Legyél optimista! ☺

4-es voltam

2018. aug. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a szitu, mi nagyon sokáig el is húztuk a találkozót. Először nem jöttünk össze, mert messze laktunk egymástól, egyikünk sem akart egy ekkora távkapcsolatba belevágni. Fél évvel később újra megkeresett, mikor itt vállalt munkát. Ennek lassan négy éve, azóta együtt is élünk. :)


Én baromira féltem a személyes találkozótól, hogy csalódni fog bennem, hogy ő nem lesz olyan, amit képzeltem, hogy majd ülök kukán (baromi zárkózott vagyok idegenek előtt), és úristen, de ez kb addig tartott, amíg a vonatállomásra kiértem elé, és megkérdezte, megölelhet-e. :) Az első fél órában zavarban voltam, utána ment ugyanúgy a beszélgetés, mint neten előtte. A másnap reggel helyett három nappal később ment haza, és végigbeszélgettük az éjszakákat mindenről. :)

2018. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mindhárom kapcsolatom így indult, az első 3 éves volt, a második 8, a jelenlegi meg lassan 2 éve tart.

Nyilván megvan arra is az esély, hogy csak egy ideálba "szerettél bele", elképzelted őt valamilyennek, és élőben csalódás lesz, mert nem tetszik a külseje, a gesztusai, a mimikája vagy akármi. De egy próbát megér, miért ne érne?

2018. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató válaszokat. :) Hát, az első fél perc lesz nehéz, azt hiszem. :D
2018. aug. 29. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!