Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes ismeretségből lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismeretségből lett valakinek komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés

Teljesen véletlenül ismertük meg egymást, bennem semmiféle párkeresési szándék nem volt, így csak beszélgettünk egy ideig. Megismertem őt magát, a családját, munkáját (mindezt persze virtuálisan) és egyik nap azt éreztem, hogy hiányzik. És azt, hogy szeretném megismerni hús-vér valójában. Apró kicsi flörtök voltak köztünk, ez miatt is kicsit tartok a személyes találkozástól, amitől ő sem zárkózik el, sőt ő hozta szóba először.

Csak bizonytalan vagyok, mert egy nem reális érzelem van bennem (a virtuális ugye sose az), valószínűleg benne is és félek attól, hogy csalódni fog bennem, pedig ebben a pillanatban is nagyon szeretném magam mellett tudni.

Tehát több hónap van mögöttünk, fokozatosan alakult ki bennem minden, ő azért küldött olyan jelzéseket, amik tulajdonképpen egyértelműek voltak. De még a hangját sem hallottam, hisz nem volt fontos, mert egész más miatt kezdtünk beszélgetni-ez egy közös hobbi.

Ha minden igaz nemsokára találkozunk és én félek. Mert most már számít, már fontos és már szeretném őt magát.

Járt már valaki így? Mi lett a vége?


2018. aug. 29. 11:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nékem a kapcsolataim 99%-a ilyen volt, amikor még "csajoztam" úgymond. Itt ahol lakom, normális lány nincs, evidens, hogy online próbáltam keresgélni, és voltak is kisebb-nagyobb hódításaim.
2018. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, 6 éve vagyunk együtt. 1 éve pedig itt szuszog mellettünk a kis csodánk :)
2018. aug. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 nagybotos ***** válasza:

eLSŐ FELESÉGEM IDEJÉN, MÉG NEM VOLT INTERNET (el is vittegy lakást és gyerekünket)

Másodikfeleségem internetes, 22 jó év. harmadik feleségem is netes, 7 . évben vagyunk.


Mondd el neki, hogy rettegsz!

2018. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!