Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól gondolom e vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom e vagy sem?

Figyelt kérdés
Az a nagy harci hekyzet, hogy szemeztem egy lánnyal a buszon és utánna megkerestem egy közösségi oldalon és írtam neki egy levelet. Még aznap msnen egy nagyon jót beszélgettünk, érdeklődő volt és nagyon jól elbeszélgettünk. Azóta viszont rendszerint én írok rá és a beszélgetéseink nézve van bennem egy kis kétség is, hogy tetszem e még neki, mert a beszélgetések során ritkán kérdez már inkább csak válaszol és kommenteli amiket írok. Volt már szó találkáról, de az sajnos egészségi okok miatt meghiúsult. Nemtudom, lehet csak én spilázom túl a dolgot és gondolom úgy hogy egyre kevesebb az esélyem nála. Ti mit mondtok erre?
2010. jún. 22. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Térj a lényegre, erőltesd azt a találkozást! légy magabiztosabb határozottabb. És ha csak tétovázik és kitalál dolgokat hogy akkor ezért meg azért nem ér rá, akkor hagyd a fr@ncba, mert csak időtöltés vagy neki.


Ha belemegy a taliba akkor csak arra várt h végre lépj.

2010. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha csak tőlünk kérdezed ezt meg,és nem tőle ,egyre kevesebb az esélyed.
2010. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hajts rá;)

ha nem veszi az adást hagy a fenébe..akkor nem éri meg vele vesződni:)

2010. jún. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!